Covid-19: iedzīvotāji ziņo, ka Veselības ministrijas pārstāve un Jelgavas dakteri neievērojot pašizolāciju

Pēc atgriešanās no ārzemēm laikā, kad Covid-19 sērgas izplatīšanās dēļ izsludināta ārkārtējā situācija, Veselības ministrijas amatpersona un Jelgavas pilsētas slimnīcas atsevišķi ārsti neievēro pašizolāciju, ziņo iedzīvotāji.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Tautas deju ansamblis

  Tautas deju ansamblis "Lielupe"

  Labvakar, Bez Tabu!
  Paldies par atbildi vietnē Facebook pie TDA "Lielupe" ieraksta par jūsu sižetu. Diemžēl no jums neesam saņēmuši neko vairāk kā standartizēto atbildi, kas situāciju nerisina (norādīsim gan, ka nepersonalizētu, standartizētu atbildi, ko (iespējams) sūtāt visiem).
  Tomēr vēlamies norādīt pāris ne līdz galam sakārtotas lietas sižetā, jo mēs runājam tikai par dakteri Ābolu:
  1. Anonīmajā telefonsarunā parādās dakteres Ābolas vārds uz aizdomu pamata. Dakteris Ķipurs norāda, ka ārpus Latvijas bijuši 2 cilvēki - viņš un daktere Bērziņa. Tomēr netiek parādīts, ka daktere Ābola arī ir pieminēta šajā telefona sarunā, kurā viņš pasaka, ka viņa nav nekur izceļojusi. Tātad aizdomas par dakteri Ābolu - nepamatotas.
  2. Ja fakti par ceļošanu, personu skaitu un datumiem ir VM apstiprināti tikai dakterim Ķipuram un dakterei Bērziņai - dakteri Solveigas Ābolas apvainojošais anonīmais zvans ir bijis pilnībā nepamatots.
  3. Sižetā neizskan ne viens vārds par to, ka aizdomas par dakteres ceļojumu ārpus valsts robežām NAV pamatotas un NAV apstiprinātas. Līdz ar to daktere godprātīgi pilda savus pienākumus, neriskējot ar apkārtējo cilvēku veselību. Aicinām būt godprātīgiem attiecībā uz visām iesaistītajām pusēm, ne tikai pārbaudot anonīmus zvanus.
  Dakteres Ābolas ģimenes locekle atbildēja jums pie sava ieraksta Vietnē Facebook, jo būtībā runājam par vienu un to pašu. Diemžēl arī tur jūsu atbildes nav. No sirds aicinām parādīt savu spēju labot kļūdas, jo šobrīd zaudējat ticamību ļoti daudzu cilvēku acīs, kad esat jau paspējuši kaitēt godīgam sava sirdsdarba veicējam.
  Un vēl jums vēlam veselību un cilvēcību, atvainojoties par cilvēka aizskaršanu!
 • S

  S

  Ja 12.03. atgriezás,náca uz darbu, bet no 17.03. sáka izoléties, tad formáli likums ievérots, bet káda jéga? Atgriezás no Argentínas, tad vél nebija skarta-vai mums ar to ir tiesjais avioreiss?Nav dzirdéts. Atkal formála atrakstisanás. Nesaprotu, tad kápéc to Artusu tá kacina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!