“Cilvēku krāpšana tā ir!” Tēvs Saldus pusē pārsteigts, kāpēc ģimenes ārste neveic valsts līdzfinansētas potes

Latvijas-Lietuvas pierobežā esošajā Saldus novada Ezeres pagastā vietējais iedzīvotājs Arnis apmeklēja ģimenes ārstu, lai savam nepilnus divus gadus vecajam bērnam veiktu kādu svarīgu poti. Taču vēlāk tēvu pārsteidza ārsta pieprasītā naudas summa par saņemtajiem medikamentiem.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Anna
 • Skaidrite

  Skaidrite

  Kas tur ko brinities par arstu nekompententumu?! Mana gimenes dr dazus menesus vecam bernam D vitaminu (vigantol)izrakstija par naudu kurs ari ir M saraksta unberniem lidz 2 g vecumam tas ir ar 50%atlaidi. To ka tam jabut uzrakstitam uz roza receptes man pateica aptiekare... arsti biezi no sava amata neko nesaprot un nekam neseko lidziiznemot savas algas...
 • S

  S

  Tas, ka Bez Tabu ir létu intrigu un sensáciju rupors, ir jau gadiem redzams.Tas, ka TÉVS, ne mamma, ar 2gadigu bérnu dodas péc potes, jau ir sensácija músu sab-bá.Bet tas, ka vecis neprot pats noskaidrot neskaidríbas, tá vietá liekot to darít médijiem, ráda infantilisma pakápi.
  • Omīte

   Omīte

   Un kas slikts,ja tēvs aizved bērnu uz poti? Ko jūs tā cepaties visi? Varbūt bērna māte arī bija klāt. Vienkārši tēvs iestājas par taisnīgumu.
 • Renāte

  Renāte

  Mēs arī izgājām šim posmam. Teorijā doktorāts iepērk potes pilnā cenā, bet mūsu dr. izrakstīja recepti, kur aptiekā iegādājamies ar 50% atlaidi. Galvenais noteikums potes efektivitātei ir pareiza transportēšana.
 • ome

  ome

  bet 50% sedz tikai līdz 2 gadu vecumam pēc tam jāmaksā pilna maksa
 • Raimonda

  Raimonda

  Mums ir super laba dakterite,dievs dod katram gimenes arstam tadam but! Un ja tevs uzskatija ka vinam ir taisniba..... tad to vareja atrisinat parunu cela,ka teik zem 4 acim, nevis par kkadu kludu bazunet pa visu Latviju. Vajag macities runat ne sudzeties un blaustities.
  • Lana

   Lana

   Tieši tā kļūda,bet cik vēl tādas kļūdas no dakteres puses ir bijušas ko nezinām un cik vēl būs......?????Pa to ir vērts padomāt.....
 • Pērlīte

  Pērlīte

  Nezinu ko citi un nemāku pati pateikt, bet runāju vecāku vārdā, super dakterite, vienkārša, nesamākslota un izpalīdzīga. Jāprot arī otru saprast. Veselību un izturību.
  • Omīte

   Omīte

   Šodien ir katram savas tiesības izteikties. Un dakterei ir jāzina par potēm. Un nemaz tik laipna nav. Tik izredzētiem.
 • Maija

  Maija

  Piedodiet,bet rodas kāds jautājums,proti,cik tad kompetenta un zinoša ir jūsu ārste citos jautājumos?Vaitad viņa regulāri neapmeklē seminārus un nepapildina zināšanas kā to dara citi ārsti?
  • Lana

   Lana

   Piekrītu,ja jau viņa nezin pa potēm,ko tad vēl viņa nezin daktere būdama????.....
 • Ance

  Ance

  Nu mūsdienās, laikam, moderni visu kārtot ar "BEZtabu" starpniecību, un arī "BEZtabu" berzē tik rokas, lai uztaisītu kādu sižetu cilvēku nomelnošanai, īpaši šajā laikā, kad mediķi uz rokām būtu jānēsā. Jaunie vecāki paši bērnam izvēlās ārstu un varēja labāk priecāties, ka mazajā pagasta ir sava ārstu privātprakse. Arī es savus bērnus vedu pie šīs dakteres, pat pusnaktī krīzes situācijā atbild uz zvaniem un konsultē. Kauns par šāda sižeta veidošanu.
 • 🌞Pozitivi
  +11 +11 0

  🌞Pozitivi

  Man bērns pat pēc 2 gadiem saņēma poti ar 50% atlaidi jo mūsu dakterite tik laipna bija ka ieteica nopirkt vakcīnu un ielikt poliklīnikas speciali glabātuvē. To es saprotu ar pretim naksanu👌🌞

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!