“Cik gudriem bērniem ir jābūt, lai šo izdarītu?” Halovīna svētku nepatīkamā pēcgarša!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

71 komentārs

31. oktobra vakarā, vairākās vietā Latvijā, saldumu diedelētāji, sagādājuši pamatīgas galvassāpes daudzstāvu māju iedzīvotājiem. Piemēram, kāpņu telpa Suntažu pagastā pamatīgi piecūkota ar olām, miltiem un eļļu.

Suntažu pagasta iedzīvotājs, novērtējot radīto netīrību, raksta: “Cik gudriem bērniem ir jābūt, lai šo izdarītu? Šādus nedarbus ir jāsoda. Olas, milti un eļļa. Jūtamies tik bagāti, lai ēdienu pa zemi mētātu!”

Rīgas pašvaldības policija Halovīna naktī pieķērusi vairākus 16 gadu vecumu nesasniegušus jauniešus, kuri pēc desmitiem vakarā vēl atradās ārpus mājas. Saistībā ar nekārtībām kāpņu telpā, saņemti divi izsaukumi.

Vienā gadījumā piedzēries vīrietis centās ielauzties kaimiņa dzīvoklī, otrā – bezpajumtnieks kāpņu telpā bija nokārtojis savas dabiskās vajadzības. Tomēr iedzīvotāji droši var ziņot arī par kāpņu telpas piegružošanu un kopīpašuma bojāšanu, jo tas ir likumpārkāpums, par kuru pienākas sods.

Toms Sadovskis

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Ja jaunieši piegružojuši vai izdemolējuši kāpņu telpu, viņi ir saucami pie atbildības. Sekas var būt dažādas, sākot no administratīva pārkāpuma, beidzot ar krimināllietu.

71 komentārs