Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

71 komentārs

31. oktobra vakarā, vairākās vietā Latvijā, saldumu diedelētāji, sagādājuši pamatīgas galvassāpes daudzstāvu māju iedzīvotājiem. Piemēram, kāpņu telpa Suntažu pagastā pamatīgi piecūkota ar olām, miltiem un eļļu.

Suntažu pagasta iedzīvotājs, novērtējot radīto netīrību, raksta: “Cik gudriem bērniem ir jābūt, lai šo izdarītu? Šādus nedarbus ir jāsoda. Olas, milti un eļļa. Jūtamies tik bagāti, lai ēdienu pa zemi mētātu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas pašvaldības policija Halovīna naktī pieķērusi vairākus 16 gadu vecumu nesasniegušus jauniešus, kuri pēc desmitiem vakarā vēl atradās ārpus mājas. Saistībā ar nekārtībām kāpņu telpā, saņemti divi izsaukumi.

Vienā gadījumā piedzēries vīrietis centās ielauzties kaimiņa dzīvoklī, otrā – bezpajumtnieks kāpņu telpā bija nokārtojis savas dabiskās vajadzības. Tomēr iedzīvotāji droši var ziņot arī par kāpņu telpas piegružošanu un kopīpašuma bojāšanu, jo tas ir likumpārkāpums, par kuru pienākas sods.

Toms Sadovskis

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Ja jaunieši piegružojuši vai izdemolējuši kāpņu telpu, viņi ir saucami pie atbildības. Sekas var būt dažādas, sākot no administratīva pārkāpuma, beidzot ar krimināllietu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl