4 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis satrauktu ziņu no kādas skatītājas, kura piedzīvojusi nepatīkamu saskarsmi ar uzņēmuma ”Liepājas autobusu parks” darbiniekiem.

Skatītāja raksta:

Raksta Jums satraukta mamma, kura šodien savu skolnieku tā arī nesagaidīja atgriežamies no skolas satiksmes autobusa pieturā, jo konkrētais autobuss, kas katru dienu ir kursējis noteiktajā laikā, tā arī nekursēja.

Bērns man zvana, un saka, mammīt, šodien autobuss nebūs, jo esot pie kases tā atbildēts, autobuss nebūs, varat negaidīt to! Galvā simts un viena doma, ka mans bērns mājup tiks. Konkrētāk iet runa par ”Liepājas autobusa parka” attieksmi pret klientiem, pasažieriem.

Sazvanot Liepājas autobusa parka dispečeri, uz jautājumu, kāpēc šodien autobuss nekursē, atbildi saņemu: ‘Saplīsis, jā, šodien autobuss nekursēs.

Satrauktā māmiņa atklāj, ka konkrētais autobuss esot saplīsis, un reiss Talsi-Kuldīga-Aizpute-Liepāja ar atiešanas laiku no Kuldīgas autoostas plkst. 15.00 nekursēs.

”Jautāju dispečerei, kā mans bērns uz mājām nokļūs, atbildi saņemu: Ak, nu, tagad vienu reizi autobuss ir saplīsis, ko jūs tagad traci ceļat.

Esmu šokā par šādu attieksmi no Liepājas autobusa parka puses, attiecībā pret konkrētiem pasažieriem, kurus atstāja salstošus ceļa malās, pieturās, autoostās. Tai skaitā skolēnus, kuri katru dienu mēro ceļu uz un no skolas, kas atrodas Kuldīgā.

Jautājums rodas, kāpēc šo radušos situāciju neatrisināja ”Liepājas autobusu parks”, nepadodot citu autobusu, vai mikroautobusu konkrētajā līnijā,” vaicā skatītāja.

Uzņēmuma ”Liepājas autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Māris Ārbergs, komentējot notikušo, apstiprināja, ka konkrētajā maršrutā nosūtītais autobuss Aizputē saplīsis pēc tam, kad visi pasažieri virzienā uz Talsiem nogādāti galamērķī.

”Sākotnēji bija domāts, ka tehniskās problēmas izdosies novērst, taču diemžēl tā nenotika. Tehnika paliek tehnika un tā var gadīties, tas nenotiek sistemātiski.

Diemžēl nebija iespēja arī nodrošināt papildreisu, un autoosta tika informēta, ka konkrētais reiss ir atcelts. Minēto sarunu ar dispečeri mēs pārbaudīsim. Atvainojamies pasažieriem par sagādātajām neērtībām,” raidījumam Bez Tabu atklāj uzņēmuma priekšsēdētājs.

Bez Tabu šī nav pirmā sūdzība no skatītāju puses par Liepājas autobusu parku. Toreiz konkrētāk par autobusa šoferiem! Skaties video!

Foto

TOP komentāri

 • To coment.
  +3 +3 0

  To coment.

  Tāda vien sajūta, ka katrs var darīt, kā vien grib....uzskatu, ka konkrētajam autobusa parkam bija jāiziet no situācijas un jānosūta cits autobuss.
  Lai vai kā, cerams uzņēmums labosies un atradīs iespēju turpmāk turēt uz ass līnijas kādu rezerves variantu,ne tā, kā sanāca šajā gadījumā.....
 • Njā
  +3 +3 0

  Njā

  Sēžot ofisā jau protams- kas tur viens autobuss... Atbildīgajiem pašiem tai pieturā būtu jāpaliek, diez ko tad teiktu. Pie tam nav jau vasara.
 • Marta
  +3 +3 0

  Marta

  Pirms gada ari paliku auto osta ar maz bern un biju pedeja menesi aoferis nenema mus jo nebija vietas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl