1 komentārs

Atsakoties no “Rīgas namu pārvaldnieka” pakalpojumiem, galvaspilsētas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums ieriebj bijušajiem klientiem, nepamatoti pieprasot 10 tūkstošus eiro, satraukti ir rīdzinieki.

Sarkandaugavas mikrorajona, Ziemeļu ielas 23. nama iedzīvotāji šoruden atteicās no “Rīgas namu pārvaldnieka” pakalpojumiem, uzskatot, ka uzņēmums katru gadu nepamatoti palielina apsaimniekošanas maksu, kaut maksātā nauda, kā apgalvo iedzīvotāji, nav ieguldīta gaužām bēdīgā stāvoklī esošās koka mājas remontēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņemot pēdējo rēķinu no “Rīgas namu pārvaldnieka”, piedzīvo šoku: apsaimniekošanas maksa palielināta līdz 22 eiro par kvadrātmetru. Tādējādi no nama apsaimniekošanas patriektais uzņēmums cenšas iekasēt aptuveni 10 tūkstošus eiro, bet, sadalot summu uz dzīvokļu īpašniekiem, katram jāmaksā vairāk nekā 800 eiro.

Regīna, mājas iedzīvotāja

Tas nav reāli. Es esmu invalīde. Man ir pensija 68 eiro, vīrs tikai strādā. Man tagad jāatsakās vai nu no zālēm, vai jāaizņemas. Vai neēdīsim.

Pūst nesošās konstrukcijas, sarūsējušas caurules pagrabā, noplukusi kāpņu telpa un lieveņi – realitāte, kurā dzīvo iedzīvotāji. Viņi uzskata, ka naudas summa “izzīsta”, jo neesot piedzīvojuši “Rīgas namu pārvaldnieka” iesaisti apstākļu uzlabošanā par ikmēneša rēķinu maksātāju naudu.

Iedzīvotāji bažījas par bijušā apsaimniekotāja lēmumu pamatotību, jo rēķina izdrukā nav lasāms paskaidrojums, par ko jāmaksā. Summa iekļauta apsaimniekošanas maksas pozīcijā.

Likums nosaka, ka, atsakoties no apsaimniekotāja, tam mēneša laikā jānodod dokumentācija jaunajam pārvaldītājam, tomēr tā aizvien nav nodota, līdz ar to neesot iespējams pārliecināties, par ko liek maksāt. Ja “Rīgas namu pārvaldnieks” nespēs to pamatot, iedzīvotāji ar jauno apsaimniekotāju priekšgalā ir apņēmības pilni tiesāties.

Igors Trubko, nama jaunā apsaimniekotāja “Rīgas namu apsaimniekotājs” valdes priekšsēdētājs

Tika slēgti līgumi par remontdarbiem, bet īstenībā darbi netika veikti, tāpēc domāju, ka vienkārši uz šo māju bija norakstīti līdzekļi par neveiktiem darbiem, tāpēc iedzīvotāji negrib maksāt par to, ka kāds veica krāpniecību.

Iedzīvotāji grib redzēt dokumentus, kādi darbi izdarīti, par kādu cenu, kāpēc nauda netika prasīta iepriekšējos gados, bet gan tagad, kad māja aizgāja.

Foto

TOP komentāri

  • Daiga
    0 0 0

    Daiga

    Bet nevienam nav noslēpums, ka RNP ir zagļu un krāpnieku midzenis, un galīgi ne 21.gadsimta cienīga apsaimniekošana, iesprūduši 90.gados!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl