“Brutāla cilvēku mānīšana!” Ārsts, deputāts Skride skarbs par savdabīgo medicīnas centra praksi

Pēc “Bez Tabu” atkārtotas viesošanās medicīnas centrā “Aurora” iedzīvotāji turpina ziņot par iestādes darbības metodēm. Ar “Bez Tabu” sazinājusies persona, kura kādu brīdi strādājusi medicīnas centrā un atzīst, ka tas, ko “Bez Tabu” skaidrojuši iestādes pārstāvji, neatbilst patiesībai. Lai veiktu diagnostiku, neesot nepieciešamas zināšanas medicīnā, bet gan prasme pierunāt klientu parakstīt kredīta līgumu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Z

  Z

  Mani arī pieņēma Mihails. Sapratu, ka galīgs sviests, pēc tā kā nekādus pārbaužu rezultātus dot netaisījās, bet gribēja, lai viņam tic uz vārda un uz vietas slēdz līgumu par 1800 EUR, kas bija summa ar atlaidi no 2100.
 • S

  S

  Un aiz kaut kādiem aparātiem nevienu kontrolieri vairs neinteresē, kā un par ko uzspiež milzīgos kredītus.Tas taču sīkums, vai ne?
 • Aleksandrs

  Aleksandrs

  Smieklīgi skatīties un klausīties. Vienu pieņēma darbā ar kuru viņš netika galā un apvainojās uz visiem izņemot sevi, otrs atnāca uz BEZMAKSAS diagnostiku un domāja ka viņam visas slīmības pāries. Deputatam vispār vajag iet dod komentārus uz NTV kanālu, jo salīdzināt aparātu par kuru viņš neko nezin ar kopējamo aparātu tas ir vismazākais neprofesionāli un izejot no tā varu secināt ka viņš neko izņemot pildspalvas un telefonu rokās neturēja. Pievērsiet vairāk uzmanību citām lietām kas notiek apkart.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!