Brīdina par krāpniecību, no konta pazūd naudas summa, kas it kā ieturēta par “Apple” pakalpojumiem!

“Bez Tabu” skatītāja ziņo, ka kļuvusi par kiberzādzības upuri, turklāt tas noticis laikā, kad viņa gulējusi. No rīta pamodusies un ievērojusi, ka saņemtas divas īsziņas no bankas. “Vispirms es ievēroju paziņojumu no “Swedbank”, tur bija 110 eiro “atvilkti” un maksājuma mērķī “apple.com”, tā bija pirmā ziņa, un otrā bija no “Swedbank” par konta bloķēšanu,” stāsta “Bez Tabu” skatītāja.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Smax

  Smax

  Tas ir norēķins ar karti apple.com veikalā, tur ieraksta numuru un aiziet.
 • Didi

  Didi

  Ir gadījies uzrauties. Vienreiz redzēju reklāmu (outlet) timberland zābacinjiem. Domāju, jāpasūta. Mana karte nenostrādāja, vīrs pasūtija. Khekhem. Vilka nost lielas naudas Summas, zābakus nedabuju un visādas problēmas bija. Beigās gan visu naudu dabuja atpakalj (banka visu nokārtoja) iznjemot to pirmo samaksu. Zhēl ka tādu krāpnieku pilna pasaule.
 • Ella

  Ella

  Forši.Tā ir mūsu nākotne-nepārtrauti karot ar kiberzagļiem,kad bankas realizēs savus nejēdzīgos plānus par bezskaidras naudas norēķiniem.Jo nekādas personīgās informācijas drošības nav.Jau šobrīd visi lielie koncerni ar savām tizlajām reklāmām lien visur,kur vien tu parādies.Arī no telefonzvaniem miera nav.Jautājums-kur visi tie mēsli, par kuriem pat dzirdēts nav, izrauj manus datus, ja reiz tie tiek aizsargāti, un netiek izpausti trešajām personām?
 • Baiba

  Baiba

  Man tas pats bija 3dienas atpakļ, bet no Aliexperss bez pamata tika noņemts 164,44 euro 0,98 euro un 40,40 kaut kā tā! Man tagad nav ar ko nomaksāt maksājumus banku SEB gaidu! Bet 1dien jābrauc prom uz Southaftica! :( ko man darīt?!!! Tās nav lielas summas!
 • Renars

  Renars

  Drizak instaleta kada aplikacija kas sakuma piedava trial un pectam njem naudinju .. sazinoties ar apple viegli var dabut atpakalj naudinju ... nekas neparasts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!