“Brauc “zem ķiegeļa” un izbraukā zaļo zonu!” Preiļu iedzīvotāju nepatīkami pārsteidz pilsētas parkā redzētais

14 komentāri

Preiļu iedzīvotājs internetā publicējis video materiālu, kurā redzams, ka vairāku cilvēku kompānija iebraukusi pilsētas parkā, lai gan ceļazīmes liecina, ka to darīt ir aizliegts.

Par piefiksēto raidījumam “Bez Tabu” ziņo pats video autors. Preiļu iedzīvotājs novērojis, ka kompānija grilējusi gaļu, atpūtusies, taču divas automašīnas atradušās parka zaļajā zonā. Video liecina, ka tā autors centies kompāniju pārmācīt, norādot uz pārkāpumiem, taču cilvēki uz to nereaģējuši.

Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda informē, ka parks ir publiska vieta, kurā ir dažādi ierobežojumi, tostarp iebraukšanas aizliegums, taču video redzamā situācija neesot pārkāpums.

Maruta Plivda
Preiļu novada pašvaldības priekšsēdētāja

Mēs no 23.-27. aprīlim talkojām, parkā ir ļoti liela teritorija, un arī šajā dienā tie bija talcinieki, Preiļu novada iedzīvotāji, kuri jau kuro gadu brīvprātīgi piedalās talkā. Viņiem bija atļauts iebraukt, lai ievestu instrumentus – motorzāģi, degvielas kannas. Tas bija saskaņots ar pils un parka pārvaldnieci.

Labā ziņa visiem Preiļu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem – pašvaldība izstrādājusi detālplānojumu, lai nākotnē parkā ierīkotu zonas, kur būtu atļauts piknikot ikvienam.