“Brāli piekāva! Sita ar dūrēm un spārdīja ar kājām!” Pie Smiltenes Tehnikuma dienesta viesnīcas pamatīgi apstrādāts 1. kursa audzēknis

Iežogotā automašīnu stāvlaukumā Smiltenes tehnikuma teritorijā – iepretim skolas dienesta viesnīcai – 1. kursa audzēknis Mareks saņem spēcīgus sitienus no pilngadību jau sasniegušā 4. kursa audzēkņa. Cietušā aizbildne ir vairāk nekā izbrīnīta par skolas attieksmi un rīcību, risinot nepieņemamo konfliktu.

Atpakaļ uz rakstu

87 komentāri

 • Anonīms

  Anonīms

  Pats mācos Smiltenes tehnikumā. Domāju, ka skolā un tāpat arī dienesta viesnīcā ir savi mīluļi kuriem jebkurus s*dus noraksta un ir tādi kuri nepatīk un tiem taisa dubultā problēmas
 • ?

  ?

  Es ari macijos smiltene ari tadas problemas bijusas kads ar kadu izkaujas nekas jauns kapec tads tracis jacel noteikti tagad komendanti atlaidis noteikti pats prasija lai policiju nesauc.
 • Trakais

  Trakais

  Nu gan traki komentāri, viņam pašam bija jāizslēdz tā tumba ārā, jo ir nakts un cilvēki iet gulēt pats kaut ko dirsa pretim un dabūja pa seju un skolā vainīga nav viņi visu iespējamo dara lai palīdzētu es ar direktora vietā smietos jo tā sieviete ar baigo sekretāri tēlo pati vēl smaida 🤨
 • Bēdulis

  Bēdulis

  Smiltenes tehnikums normāli spridzina ! Tam puisim no pirmā kursa vajadzēja kārtīgi pa seju sadot tam ceturtā kursa varonim! 100% "lielais" drosmi sadzēries un tik mazajiem lecās !😅

  Bet interesanti , kad sāks rakstīt par tehnikuma porno zvaigznēm ? Tas būtu daudz interesantāk! 😁
 • Xyz
 • Xyz

  Xyz

  Arī citos tehnikumos tiek dzerts, pīpēts, lietotas narkotikas. Bet domāju, ne jau komendantei vai dežurantam būtu ar to jācīnās-priekš tam ir policija. Kāpēc regulāri netiek patrulēts pie skolām???
 • Xyz

  Xyz

  Jap, un Priekuļu tehnikuma apkārtnē vīrietis ar busu braukā un krutku tirgo un kontrabandas cigaretes.
 • Smilteniete

  Smilteniete

  Kādi visi gudri.
  Paši klāt bijāt, dzirdējāt, redzējāt, zinat, ka 100% jums ir taisnība?
  Ne tikai skolai ir pienākumi, bet arī bērnam, nevar prasīt no viena to, ko otrs nepilda.
  Un tiem kas “cepjās”, sitējam draud sods, bet kas tagad būs cietušam, dūša liela un māsas mugura, un necieņa pret skolotāju?
  Super..🤦🏻‍♀️
  • Absolvente

   Absolvente

   Tu video vispār apskatījies?
   Ļoti skaidri bija saprotams, ka arī skola kaut ko nestāsta līdz galam! Un direktors klaji ņirgājās par puiku. Ne visi mēs tajā vecumā esam spējīgi sevi aizstāvēt. Cits ir spēcīgāks raksturā, cits vājāks. 16gadnieks vēl ir bērns un viņam ir visas tiesības jautāt pēc atbalsta saviem piederīgajiem.
   Paklausies kā direktors runā, kad žurnālists viņam uzdod konkrētu jautājumu!
   Viņš vienmēr ir bijis tik pašpārliecināts, ka vemt gribas, bet BEIDZOT notika tas, ko, manuprāt, daudzi gaidīja. Arī viņš ir palicis muļķa lomā un pat ļoti pelnīti.
   • Smilteniete

    Smilteniete

    Tu? Kopā neesam govis ganījušas.
    Kur pieminu direktoru?
    Pēc šī sanāk ka visi tagad varam melot televīzijā un tiekam sveiki cauri?
    Neatbalstu skolas direktora mācību darbu un izturēšanos, bet žēl, ka nav cietušā māsas leksika ielikta.
    Un ne tikai noskatījos, klāt biju.
   • Absolvente

    Absolvente

    Šeit galvenais akcents ir uz to, kāpēc netika izsaukta NMP un policija?!
    Kāds sakars vispār ar kaut kādiem meliem?
    Un arī es necenstos bremzēt savu leksiku, ja es uzdotu konkrētu jautājumu (kas arī ir šī stāsta galvenā doma, tas tā, starp citu), un mani brutāli noignorētu divi pieauguši cilvēki, it kā inteliģenti, uzspēlēti turpinot savu dialogu! Tā vien ir necieņa pret otru! Tā normāli cilvēki nedara.
   • Smilteniete

    Smilteniete

    Nav nozīmes kaut ko skaidrot, jo sižets nav pilnīgs, kā arī , ne tikai skolas darbinieki sevi aizstāv kā var,bet cilvēkam kuram paziņo par notikušo nav jāmelo, ka uzzināja no cietušā par šo starpgadījumu.
  • Ja

   Ja

   Tieši tā arī bija, cietušais informēja savu māsu plkst.8.30 no rīta, audzinātāja zvanīja tikai ap 10-11.
   • Smilteniete

    Smilteniete

    NU RE, bet zvanīja.. Kāpēc tad noklusēja šo faktu? Jo pasniedza jau ka vispār nav bijusi informācija no skolas, kā arī skolotāja ziņoja gan jau kad pati uzzināja. Neticu, ka skolotāja nakti mierīgi gulēja, zinot, ka kaut kas šāds noticis. Un ja jau tik traki visu gribēja uzzināt, tad kāpēc intervē un sarunā piedalās tikai 2 cilvēki?
    Kur tad intervija ar kopmītņu dežurantu, cietušo, cietušā draugiem u. c. ja jau ir tik daudz neskaidrību?

    Man šķiet, ka šajā situācijā atbildība bija jāprasa no dežuranta, jo tas bija viņa pienākums informēt NMP, Policiju un skolotāju, nevis tagad izgāzt visu šo pār citu galvām.
 • Direktoram

  Direktoram

  Ja jau Mareks bija dzēris, to var pierādīt ar kursa biedru paskaidrojumiem, lai publicē. Redzēs visi, ka šis fakts ir izdomāts, jo visi iesaistītie paskaidroja preteji, ka Mareks alkoholu nebija lietojis.
  Varonis direktors, ka ar melošanu var savu atbildību mīkstināt.
 • Vcvv

  Vcvv

  Vēl arvien pastāv tā sauktais "naids" un "dalīšana". Bet vienmēr viss tika risināts agri vai vēlu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!