Boulinga bumbas tās pašas, celiņi tie paši, taču “AZ Boulings” dāvanu kartes vairs netiek pieņemtas

8 komentāri

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās sieviete, kuras dēls devies uz “AZ Boulingu” Jelgavā, lai kopā ar draugiem uzspēlētu boulingu. Dēlam līdzi bija Ziemassvētkos uzdāvinātā dāvanu karte 30 eiro vērtībā. Tā derīga līdz 16.06.18., bet boulinga darbinieki uzreiz norādīja, ka esot mainījies uzņēmums, un iepriekšējā uzņēmuma dāvanu kartes netiek pieņemtas.

“Bez Tabu” skatītāja uzskata, ka tā ir kārtējā cilvēku muļķošana, turklāt uz izkārtnes joprojām esot uzraksts “AZ Boulings”, un mājaslapā arī nav nekādas informācijas par to, ka būtu kaut kas mainījies. “Nav man doma kasīties par 30 eiro. Bet būtu labi, ja varētu publiski paziņot šo faktu, lai arī citiem nesanāk ”aplauziens”, ierodoties boulingā kopā ar draugiem,” raksta “Bez Tabu” skatītāja.

Raidījums “Bez Tabu” pārliecinājās, ka “AZ Boulings” mājaslapā tiešām nav informācijas par to, ka uzņēmums būtu piedzīvojis pārmaiņas, arī ēkas fasāde par to neliecina. Vairākās vietās gozējas “AZ Boulinga” nosaukums, un pie ieejas durvīm paziņojums vienīgi par to, ka turpmāk pirmdienās boulinga centrs būs slēgts.

“Bez Tabu”, izliekoties par klientu, veica kontrolzvanu. Administrācija uzreiz norādīja, ka mainījies uzņēmuma nosaukums, tagad centru sauc “Nonucīši”. Dāvanu karti atteicās pieņemt, jo jaunajam uzņēmumam esot arī jaunas dāvanu kartes. Ieteica sazināties ar iepriekšējiem saimniekiem, uzņēmumu SIA “Boulings jums”.

Boulinga “Nonucīši” darbiniece Anete apstiprināja, ka bieži ierodas apmeklētāji ar dāvanu kartēm, kuras kopš 1. maija vairs netiek pieņemtas. “Nonucīšu” mājas lapā var iepazīties ar atpūtas kompleksu, bistro, pirti, un viena sadaļa atvēlēta arī boulingam. Informācija par dāvanu kartēm, kas netiek pieņemtas, nav ievietota.

Anete
boulinga “Nonucīši” darbiniece

“Mums ir cita vadība, un nav atļaujas pieņemt dāvanu kartes, jo neesam raduši kompromisu ar iepriekšējo saimnieku, kurš dāvanu kartes izsniedzis. Padomāsim par iespēju izvietot informāciju, lai cilvēki zina. Arī uzraksts “AZ Boulings” tiks nomainīts.”

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā skaidroja, ka jaunās uzņēmuma vadības pienākums nav pieņemt cita uzņēmuma izsniegtās dāvanu kartes. Klientiem jāvēršas pie SIA “Boulings jums” ar lūgumu naudu atmaksāt. Ja atbildes rīcība neseko, tad jāvēršas pie patērētāju aizstāvjiem, taču izskatās, ka tas nebūs nepieciešams.

“AZ Boulinga” valdes loceklis, arī pieredzējis boulinga treneris Aivars Zizlāns sola visiem atlīdzināt naudu par iegādātajām dāvanu kartēm. Aivars Zizlāns sarunas sākumā minēja, ka pašam varbūt vajadzējis vērsties pie “Bez Tabu”, jo ar jaunajiem uzņēmuma saimniekiem esot bijusi mutiska vienošanās, kas netiek pildīta.

Aivars Zizlāns, “AZ Boulings” valdes priekšsēdētājs

“Es visiem pilnībā cilvēkiem kompensēšu, lai zvana man, ja kādam dāvanu karte tur ir. Dāvanu kartes nebija daudz, kad es gāju prom, bija kaut kādas piecas vai sešas dāvanu kartes, kuras nebija izņemtas. Es tos cilvēkus pats neuzmeklēšu, bija vienošanās ar tiem, kas pārņēma, ka viņi vienkārši tos cilvēkus palaidīs cauri.”

Foto

8 komentāri