Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

175 komentāri

Pie Grīvas ielas 7. nama novietoti vairāki atkritumu konteineri, kas pamatīgi vilina bezpajumtniekus. Atrasto viņi šķiro turpat krūmos, bet, kad uznāk lietus, tad glābjas kādā pamestā automašīnā.

Visapkārt mētājas stiprinātā vīna pudeles, kuras, kā stāsta iedzīvotāji, tiek tukšotas turpat krūmos. Apmetnē ir gan lielākas, gan mazākas rotaļlietas, drēbes, ar paklāju pārsegta guļvieta, kā arī jaunākā daiļliteratūra, ko studēt brīvos brīžos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Didzis piecstāvu namā Iļģuciemā dzīvo piekto gadu. Aukstajos gada mēnešos bezpajumtnieki ļoti vēlas kļūt par Didža kaimiņiem, taču nama iedzīvotāji iebilst, tādēļ saviem spēkiem aizskrūvējuši durvis gan uz pagrabu, gan bēniņiem.

Iedzīvotājs ziņojis gan par pamesto automašīnu, gan bezpajumtnieku radītajām nekārtībām, taču viņš paliek nesadzirdēts. Pašvaldības policija atbildējusi, ka spēkrata evakuācija atlikta līdz 18. septembrim, taču vēl šodien tas stāv, kur stāvējis. Tāpat, apsekojot minēto adresi, sabiedriskās kārtības pārkāpumi neesot konstatēti.

Didzis
Dzīvo blakus nekārtībām

Pašvaldības iestādes regulāri atrakstās. Visapkārt ir piemēslots, tepat blakus ir bērnudārzs, ielas otrā pusē ir skola. Te katru dienu garām iet simtiem cilvēku, kuriem jānoraugās uz šīm nekārtībām.

Arī Bez Tabu zvana pašvaldības policijai, kuras brigāde nepilnu desmit minūšu laikā ierodas. Likumsargi nofotografē gan pamesto automašīnu, gan apkārt redzamās nekārtības. Vīri apspriežas, ko darīt, un veic vairākus telefona zvanus. Galu galā, kungi uzraksta kārtējo brīdinājumu par ilgstoši atstātu automašīnu un dodas prom.

Toms Sadovskis

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Esam sazinājušies ar automašīnas īpašnieku, kurš norāda, ka šobrīd dažādu apstākļu dēļ nevar automašīnu pārvietot.

Esam pagarinājuši termiņu, lai autovadītājs varētu parūpēties par savu automašīnu. Par nesakopto teritoriju esam ierosinājuši administratīvo lietu.

Tomēr atklājas, ka pašvaldības policija šo spēkratu nedrīkst evakuēt, jo tas atrodas zaļajā zonā, un vietvaras likumsargiem nav pilnvaru to darīt. Informācija par neatļautā vietā atstātu automašīnu nodota Valsts policijai.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl