“Blieziens bija baigais – asinis lija!” Atklājas jaunas detaļas par konfliktu Kurzemē! Kautiņu redzējuši arī abu vīriešu bērni

Pūres iedzīvotāja Oļega sirdslieta ir riteņbraukšana. Nedēļas nogalē kopā ar bērniem devies braucienā ar velosipēdiem. Liels bijis pārsteigums, ieraugot pavisam mazu puisēnu uz motocikla – vienu, vecāki apkārt neesot bijuši, un puika traucies ar transportlīdzekli pa aizsargājamo teritoriju.

Atpakaļ uz rakstu

38 komentāri

 • Vit

  Vit

  Atņemt bērnu tam agresīvām kropļiem un cietušajam izmaksāt kompensāciju. Kā arī likt sakopt kāpas.
  • Suns

   Suns

   Piekrītu,kur prāts ar sīkajiem vilkties svešā sētā un vēl ar tiem riteņiem sačakarē kāpas, toč liktu sakārtot un lakšus vēl sastādīt.
  • Eriks.

   Eriks.

   Vai ta bernu aizsardziba ir pie pilna prata.Tie smurguli ne tadas vien vardarbibas pasi taisa,un ne to vien ir redzejusi.Konsules spelejot izmekle tadas speles kur asini,sausana nogalinasana vien ir.Pasakas,multenes viniem tas neinterese.Vini video izmekle kur sauj,nogalina.Ko tad man darit! televizoru no majas izmest ara?Tad jau es busu vardarbigs pret bernu ka izmetu televizoru no majas ara.Aizies pie kaimina un tur barina jautrak ies skatoties vardarbibas,ko filmas rada.Ta valsts bernu aizsardziba ir galigi slima,neadekvata,un kas par organizaciju kas ples no valsts naudu ara.Tad apkarojat telekanalus,iznemiet diskus kur atspogulojas vardarbiba,bet neee,gudri dirs,un pezu kasa gaidot algu.Kas tas par virieti kas kapitali pa jebalniku nav dabujis?Tagad tikai tadi mikstie ir pataisiti,un labi ka ta.Vismaz ienaidniekam vieglak tadas punku tapas bus nolikt pie vietas bez nevienas lodes.Ta nebus konsule ko spaidit,un jaunu dzivibu panemt.Atbalstu tas valstis kuras no 18 gadiem iesauc armija,un tur pataisa par cilvekiem,nevis gridas lupatam ka saja valsti,pedini,mikstie tiek razoti.
 • Tā saucas žurnālistu ētika !

  Tā saucas žurnālistu ētika !

  Nu vai tiešām nav nevienas citas bildes ko ievietot šī notikuma sakarā,cik ilgi rēgosies tā veča asiņainais seja!Ļoti audzinošs foto pusaudžiem!
 • aste
 • Peteris
 • MAX

  MAX

  ES TEV PALĪDZĒŠU, TO KROPLI SASITĪŠU , KA VAJADZĒS BRAUKT AR RATIŅIEM.
 • Suns

  Suns

  Ginča,Tu dirsēj, a nenositīsi tad uzņemsies pilnu atbildību par paveikto ja?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!