“Blieziens bija baigais – asinis lija!” Atklājas jaunas detaļas par konfliktu Kurzemē! Kautiņu redzējuši arī abu vīriešu bērni

Pūres iedzīvotāja Oļega sirdslieta ir riteņbraukšana. Nedēļas nogalē kopā ar bērniem devies braucienā ar velosipēdiem. Liels bijis pārsteigums, ieraugot pavisam mazu puisēnu uz motocikla – vienu, vecāki apkārt neesot bijuši, un puika traucies ar transportlīdzekli pa aizsargājamo teritoriju.

Atpakaļ uz rakstu

38 komentāri

 • to Vit

  to Vit

  Kārtības ieturēšanai ir policija un tur arī vajadzēja ziņot nevis pašam iet kārtot lietas privātā teritorijā!Liekat mieru bērnam, tas jau ir tēva izdomājums,lai policija skaidro situāciju !!
 • to Vit

  to Vit

  Tu kliedzot padomāji- ja pieaugušie ir vainīgi,par ko jāsoda bērns? Kāpēc viņam jāatņem ģimene? Tu stādies priekšā viņa pārdzīvojumus,ja atņems mammu ! Ja vajag,tad jāsoda vecāki,kas iemācīja un atļāva bērnam pa kāpām pārvietoties vienam pašam bez pieaugušo klātbūtnes.Nu varbūt ka puika malacis un aug talants,nu bet priekš tam taču ir speciālas vietas kur trenēties vecāku klātbūtnē ! Nu bet nezinu vai pareizākais bija iet privātmājā meklēt vecākus,vajadzēja vienkārši pazvanīt policijai,lai sakārto lietas,un nebūtu asiņainās sensācijas un smadzeņu satricinājuma!!!
 • no vegan

  no vegan

  Veļas striķis vai drāts atrisina šis problēmas saknē nežēlīgi bet strādā
 • Aunam

  Aunam

  Pēkšņi noticis negaidītais – kāds vīrietis no priekšā esošās mājas sācis skriet, kliedzot: “Vācies ārā!” X failu cienīgs notikums! :))) Tam ākstam un arī citiem ākstiem neviens nav devis tiesības vazāties pa citu privātīpašumu bez ielūguma. It sevišķi ja nodoms kādu pamācīt. Ja pazvanīji policijai, rīkojies saskaņā ar norādījumiem. Pa purnu dabūja pelnīti.
 • Redzēju

  Redzēju

  Es pagājušogad Rudenī biju pie Lāčupītes rezervāta pastaigāties un toreiz turp atpakaļ vairākas reizes ar sporta moci mazs puisītis kā psihs nesās, kādi 100 Km/h mierīgi varēja būt, gājām neliels cilvēku bariņš pa to šauro ceļu un viņš pat nepiebremzēja. Tas nav jautājums “vai” kkur ienesīsies vai nobrauks kādu, jautājums ir tikai “kad”!
  • Suns

   Suns

   Un pēc redzētā Tu devies uz Jūrmalas vai Engures pilsētas domi ar priekšlikumu izveidot motoceļu uz kāda no vecajiem servitūta ceļiem? Ieraudzīji grillā uguni un nodomāji, ka citos apstākļos tas var būt ugunsgrēks?
  • Eriks.

   Eriks.

   Bet vai tu to nesaproti ka vinam ir lemts nosisties tajas kapu priedes.Lai mauc vel atrak.Kas tas 100 ir.Vaig ta lai mocis atrodas priezu galotne,un pats uz sausa zara uzduries.Kas var but labaks par to.Tad no skrobas visas priedes nozages,jo si tac ir debila valsts sistema,ko gribu to daru.Starp ciru ta zeme vairs nepieder Latvijai.Ta ir pardota,un tur vins var darit ko grib.Visus jautajumus ludzu pie saimas.Tikai rakstiska veida,varbut ta vecriga ari ir izpardota,un jus tur nedrikstat staigat.Talab jau tie suni tur rinko apkart.Voljers tikai nav apkart.Vini nekoz,vini jus apzog,un izgerbj plikus ja labas firmas drebes jums ir.
 • Juris

  Juris

  Ja viss ir patiesība,tēvs būtu uzskatāms par bezsmadzeņu rādījumu. Kuram ir nospļauties par saviem bērniem. Loģika vienkārša , kādam tāda attieksme nepatiks , ir iespējams ka sīko noraksta vai uztaisa par invalīdu. Dod Dievs visiem veselību un lai tā nenotiktu.
  • Suns

   Suns

   Ko Tu dārgāku par sviestmaizi esi pagādājis saviem bērniem? Es pats "gāžu" no 5gadu vecuma, mans puika no 4iem. 2Gadus noskraidīju ar slāpēšanas striķi līdzi, tiklīdz jutu, ka var, laidu vaļā, lai mācās lidot. Zinu mammas un papus, kas līdz 10gadu vecumam bērnam dakšiņu nedod, jo var sadurties.
 • Tomass

  Tomass

  Es zinu to vietu. Tas īpasums pieder Sandrim, viņam Tukumā ir auto šrots pie viršiem..
 • Transportalīdzekļa vadītājs

  Transportalīdzekļa vadītājs

  Raksta autoram - bildē redzamais motocikls ir nevis - mehāniskais transportalīdzeklis, bet sporta motocikls. Ar transportlīdzekli ir tiesības piedalīties satiksmē un ir paredzēts braukšanai pa ielu. Transportlīdzekļi tiek reģistrēti uz fizisku personu un ir valsts nr. Sporta motocikls savukārt ir sporta ekipējums, ar ko nav atļauts piedalīties satiksmē, tas ir paredzets lietošanai slēgtās trasēs vai slēgtos īpašumos. Cilvēkiem jaucot šos terminus, sanāk jaukt visu vienā putrā, kas rada nopietnus pārpratumus jau fizisku personu attieksmē pret sportistiem, kuri nekad nav izbraukuši no slēgtām trasēm, lai brauktu, kautvai pa tām pašām kāpām. Kā arī šādi terminu sajaukumi jauc gaisu likumos un to izpratnē. Pamata pārkāpums šajā stāstā jau vien būtu - piedalīšanās satiksmē ar tam neparedzētu tehniku, kā arī bez vaditaja apliecības uc.
 • Raiviz

  Raiviz

  Tagad jau audzinoši parunāties. Pirms tam pats rakstijā ka nofotogrāfēja, izsauca policiju un tad sekoja sīkajam.
 • Es

  Es

  Jaaizbrauc būtu ciemos un jāsadod pa purnu kārtīgi. Baigais varonis izskatas tur dzīvo.
  • Suns

   Suns

   Atbrauc uz manu sētu arī, neesmu īpaši tālāk.. Tik Kolkas ragu apskati pirms manas sētas. Kas zin..
   • VILKS

    VILKS

    internetā visādi klēpju sunīši par pitbuliem iztaisās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!