“Bite” klienti dusmīgi: solījums vējā, cenas aug. Cik pamatotas ir dusmas?

Telekomunikāciju operatora ”Bite” klienti neapmierināti ar drastisku tarifu plānu cenu kāpumu, kā arī uzskata, ka operators netur pakalpojuma ”BiFri” klientiem doto solījumu, kura dēļ daudzi tūkstoši cilvēku savulaik iestājās ”Bite” klientu rindās.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • ģec

  ģec

  Pilnīgi pretīgs pakalpojumu sniedzējs ir bite.lv! Veselām dienām nevar sazvanīt operatoru, ne savā manabite.lv lapā paskatīties kredīta atlikumu! 1600 -visu laiku atbild , ka ir 0.00, kaut ari atlikums - vairāk ka trīs eiro! Jau besī, cik liels tur bardaks!!!!
 • Janka

  Janka

  Kamēr nomaksāšu visus jūsu rēķinu, neatliks ne centa izbraukumiem uz Eiropu...
 • Bebene

  Bebene

  Līdz šim 5,81 350 min + 100 īsziņas +
  300 MB (pagājušajā gadā jau tika pacelta cena no 4,98, ja nemaldos) it kā saistībā ar Eiropas sarunām. Tagad atkal ceļ uz 8,50! Tur esot iekļautas tās Eiropas minūtes. Ģimenē esam 7 (diviem ir BiFri). Parēķiniet pieaugumu! Uz Eiropu vispār nezvanām. Kāpēc jāmaksā par to, ko nekad neizmanto? Piedāvā par 6,50, bet tur ir tikai 100MB! Dzīvesvietā (37km no Rīgas) sarunas pēdējā gada laikā regulāri pārtrūkst, raustās. Bite neko nedara. Naivi cer, ka pāris nomaksā paņemtu telefonu dēļ nevaram aiziet prom... No LMT jau pirms daudziem gadiem aizgājām, kad tiem bija sakāpis galvā. Tagad šitiem galvā sakāpa...
 • Propagandists

  Propagandists

  HOHOHO beidzot lētie Bites fanāti sajūt kas ir kas kapitālisma apstākļos!
 • Nk
 • annina

  annina

  man.nav vajadzigs ne viesabonesana ne ari internets un atnaca ka maksa11centi minutevai nav par traku biski
 • iuzuks

  iuzuks

  Arī esmu Bifri kartes lietotaja- ta jau nevar! Man nemaz nekārojas tos uzlabojumus! Vēlos lidzšinejo tarifu- ko solija. fUI BITEI!
 • surikātu māte

  surikātu māte

  Bites mājas lapā ir arī tarifs Vietējais 100MB, par kuru operatori necenšas runāt vai ieteikt. Tas ir par 6.50 mēnesī un tur nav visi tie "uzlabojumi", par kuriem piedāvā maksāts 8.50 mēnesī. Es līdz šim maksāju 6.50 un MB man pilnīgi pietika. Tagad piezvanīju Bitei un pieteicu šo tarifu. Vismaz 24 eiro gadā varu ietaupīt. iesaku arī tev. Atceries- Vietējais 100MB!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!