“Bija ļoti auksti! Bērni trīcēja īsos krekliņos!” Trīs evakuācijas četrās dienās! Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas trauksmainā nedēļa

Šonedēļ trīs reizes notikusi evakuācija Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā. Ļaundari ziņojuši par skolā ievietotu spridzekli. Ziņotais izrādījās viltus trauksme. Skolēnu vecākus neapmierina, kā veikta evakuācija. Vienā no reizēm pulcēšanās vieta – Rīgas Svētā Pētera baznīca – bijusi aizvērta, skolēni bez virsdrēbēm saluši ārā. Par bērnu labsajūtu rūpējušies blakus esošās kafejnīcas darbinieki.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Jā

  Tagad bērniem psiholoģiska trauma,bail iet uz skolu,jo nevar zināt kad būs nākamā evakuācija,vai tiešām nav kāds kurš var palīdzēt atrast to rakstītāju-zvanītāju?!!neticas ka vienatnē to dara...ATSAUCIES!!!LŪDZU
 • G

  G

  Tiem skotājiem, kam brìva stunda, tiem arī ir mētelìši, jo viņi atradās skolot. istabā. Un visus skolotājus Golden cafe nemaz neredzēja, jo ne visi bija tur.
 • Nu nu

  Nu nu

  Tā kā Pēterbaznīca bija ciet, bērniem tika teikts, lai iet sildīties kafejnīcās, domē vai muzejos. To pašu darīja skolotājas. Tas, ka dažam labam gribējās palikt un paskatīties, kas notiek, tas ir cits jautājums.
 • runcis

  runcis

  tagad tie kverpeli salst bet pa ielu iet ar cauram biksem puspliku dirsu tad tas ir kruta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!