Bezkaunība! Valsts policijas amatpersona ar dienesta auto ciemojas pie draugiem Ogrē

75 komentāri

Valsts policijas (VP) amatpersona darba laikā ar dienesta automašīnu ciemojas pie Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieka radiniekiem, ziņo pilsētas iedzīvotāji.

Ceļu policijas automašīna Ķeguma ielās ir retums, atzīst iedzīvotāja Ilze, tomēr viņu izbrīnījusi tās pārvietošanās klusā privātmāju teritorijā, tāpēc sekojusi likumsargu automašīnai.

Ilze, aculieciniece

Es un dzīvesbiedrs redzējām, ka iebrauca privātmājas pagalmā kā pie sevis mājās. Iznāca arī mājas saimnieks, ar kuru stāvēja pagalmā un aprunājās, pēc kāda laiciņa iegāja iekšā mājā.

Kāpēc viņi savā darba laikā brauc pie kāda ciemos, nevis patrulē uz ceļa?

Izrādās, mājas saimnieks, pie kura darba laikā pie dienesta auto stūres ieradās likumsargs, ir Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieka Raivja Ūzula tēvs. Savukārt policists strādā Ogres iecirknī.

Uzrunājot namamāti, viņa Bez Tabu atzīst, ka policijas darbinieks ir labs ģimenes draugs, tomēr neuzskata, ka ierašanās ciemos darba laikā ir nosodāma. Pēc raidījuma komandas piebildes, ka Valsts policijas automašīnas uztur par nodokļu maksātāju līdzekļiem, namamāte rupji atcērt.

”Di*st gribas no tā, ko jūs rādāt un stāstāt,” teic sastaptā namamāte.

Uz ielām uzrunātie nodokļu maksātāji nosoda dienesta automašīnas izmantošanu privātām vajadzībām.

”Es braucu, bet neviens nelej degvielu manam auto. Privātām vajadzībām, lai pats lej,” sašutusi ir iedzīvotāja Raisa.

VP Iekšējās kontroles biroja priekšniece Ieva Smoča norāda, ka šāda prakse nav atļaujama un attaisnojama. Vienīgā atkāpe iespējama, ja likumsargi darba pienākumu pildīšanas starplaikā (pusdienlaikā) dodas ieturēt maltīti, piemēram, piestājot veikalā.

”Nepastāv tāda situācija, kad dienesta automašīna lietojama privātiem mērķiem. Konkrētajā situācijā jānoskaidro, cik ilgi viņš tur ir uzturējies, cik liela bija novirzīšanās no darba maršruta, vai viņš ir brīdinājis par novirzīšanos operatīvās vadības struktūrvienību,” skaidro I. Smoča, norādot, ka konkrētais gadījums tikšot izmeklēts.

Jau iepriekš Bez Tabu ziņojis par likumsargu Ērgļos, kurš, dodoties ar dienesta automašīnu, regulāri ciemojās pie mātes.

Foto

TOP komentāri

 • karlo
  +16 +15 -1

  karlo

  Lasu un smejos. lielākā daļa cilvēku saprātīgi domājošie, bet tie kas savu žulti gāž (tipa menti pidari ut.) ir tie kurus par ātruma pārsniegšanu sodījuši. Tie kuri te visvairāk ārdās pājautājit paši svev: ja man būtu dienesta a/m vai es nebrauktu savās darīšanāa?
 • Ff
  +15 +14 -1

  Ff

  Besi ara tadi aculiecinieki,ja vina tada drosmiga,kapec nepiebrauca un neuzzinaja kas atbrauca utt,varbut cilvekam pa celjam palika slikti un policijas darbinieks aizveda lidz majam?maloletka tupaja,nav ko teikt
 • Čiekurs
  +18 +14 -4

  Čiekurs

  Tā Ilze laikam nav pie pilna bumbiera!!!
  Gribēja tikt Bez Tabu ,bet pat uzkrāsoties aizmirsa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl