50 komentāri

Pārfrāzējot Džordžu Orvelu – daži policisti ir vienlīdzīgāki par citiem… Kāds likumsargs Ērgļos regulāri izmanto savu dienesta auto, lai brauktu brokastīs pie mātes.

Vietējā iedzīvotāja regulāri novērojusi, ka vietējais policists, izmantojot savu dienesta auto, braucot brokastīs pie savas mātes. Izmantojot modernās tehnoloģijas, viņai izdevies uzņemt vairākas fotogrāfijas, kas tam kalpo kā pierādījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad iedzīvotāja policistam par to aizrādījusi, viņš auto sācis “slēpt” citā novietnē. Ar pilsones godaprātu mierā nav arī likumsarga māte, kura kundzei veltījusi pāris neglaimojošas replikas. “Kāpēc tev vienmēr vajag d***ies? Ko viņš tev ir izdarījis?” sieviete uzkliedz kaimiņienei, kura kopā ar Bez Tabu filmēšanas grupu ieradusies pie viņas durvīm.

Foto:

Video

TOP komentāri

 • Ingūna
  +13 +13 0

  Ingūna

  Kas vienreiz Bez Tabu beigs rādīt šito fufeli un sāks pievērsties nopietnākiem jautājumiem..saskaitām kopā visu nelikumīgi izmantoto benžu un naudu par to sadalam uz visiem Latvijas iedzīvotājiem..cik katram tiek? 0,0001eiro?? A tas, ka no algas valsts noplēš vienu trešo daļu un nav zināms īsti, kur tā nauda paliek, tas nevienu neuztrauc? Kāpēc Bez Tabu nav sižetu par Vecāku pabalstu apmēru, nejēdzīgo pensiju indeksāciju, pensijas vecuma pieaugumu, katastrofālo bezdarba līmeni valstī, nesamērīgajām maksām par studijām un medicīnas pakalpojumiem??? Bailes no tā, ka raidījumu aizklapēs, ja aizskarsiet kādu no valstī aktuāliem un iedzīvotājiem būtiskiem jautājumiem, acīmredzot ir pārāk lielas..Domburs bija ar lieliskiem raidījumiem, vairs nav..Savādi gan un Latvijā viss ir kārtībā bija, atklāti un trāpīgi ņirgājās par valsts politiku un attieksmi pret iedzīvotājiem..arī visiem aizvēra mutes..Bez Tabu savukārt atliek tikai lasīt visādas pabiras, lai savāktu kaut cik saturīgu raidījuma sižetu un turētos virs ūdens...raidījuma kvalitāte zem jebkuras kritikas...
 • DoH
  +12 +12 0

  DoH

  Un? Kas tur slikts, ka cilvēks iebrauc paēst? Tādi pretīgi cilveki gan tiesūdzētāji,gan Bez Tabu sižeta veidotāji. tfu.
 • Kaspars Namsons
  +10 +10 0

  Kaspars Namsons

  Manis peec kaut katrs policists varetu braukt majas brokastis, pusdienaas vai vakarinaas, paedis tomeer mazaak piekasiigs, pietam pie reizes sanaktu bezmazvai izbraukshana patruljaa... un ja kas neapmierinaatajai kaiminienei butu japriecaajas, ka policists piebraukaa, kas zin iespejams, ja tagad vairs nebraukaas, driz vien kaiminienei vietejie zagli izrevidees shkuuniiti vai pagrabu, vai ko citu... laimigaaka buus? Bez Tabu ir smiekligs raidijums, biezhaak keras klaat tiem kuriem nevajadzetu kerties klaat, butu labak valstviirus kerstijushi! Bet uz to noteikti slabo, izskatas ka kada partija shos finansee, ja jau rokas par iisu deputatus kerstiit :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl