5 komentāri

Daudzbērnu ģimenei šoziem draud salšana pašu miteklī, jo, apkures sezonai sākoties, nozāģēts stāvvads, kas piegādā siltumu dzīvoklim Liepājā, Uliha ielas 130. namā.

Kaut kāds vājprāts! Es pat nezinu, ko darīt! Man tā šķiet spīdzināšana. Bez Tabu esmu redzējusi daudz ko, bet ar neko nevaru salīdzināt! Tā ir totāla spīdzināšana!

Izmisumā ir daudzbērnu māte Solvita Jansone. Viņa stāsta, ka tiekot spīdzināta jau kopš 2012. gada, kad nama apsaimniekotājs, šajā gadījumā dzīvokļu īpašnieku biedrība ar valdes priekšsēdētāju Ilmāru Alžānu priekšgalā, veica korekcijas apkures sistēmas darbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bailes no ziemas

Korekciju rezultātā Jansones dzīvoklī vairākus gadus, ieslēdzot radiatorus, bija dzirdami skaļi trokšņi.

“2014. gadā bija 20 grādu liels sals. Meitai bija divi gadi. Viņa bija slima, dzīvoklī bija tuvu nulle grādiem,” atminas iedzīvotāja, uzsverot, ka apzināti nav darbinājusi radiatorus, lai apkures sistēma netrokšņotu.

Foto

Cita un patiesā versija

Dzīvokļu īpašnieku biedrības “Uliha 130” valdes priekšsēdētājam Ilmārs Alžāns gan norāda, ka S. Jansone ir tā, kura terorizē visus mājas iedzīvotājus.

Vairāki iemītnieki atzīst – trokšņi bijuši, turklāt ļoti skaļi un neizturami, tomēr to cēlonis meklējams tieši S. Jansones dzīvoklī, jo radiators uzstādīts nepareizi, bet par to iemītniece nav likusies ne zinis gadiem ilgi. Bezspēcīgs ir mājas vecākais:

Es gribēju organizēt radiatoru salabošanu, bet viņa absolūti nevienu neielaiž dzīvoklī. Gāju uz policiju, bet nekā. Gāju uz prokuratūru – atkal nekā!

Bet es pieprasu, lai šīs iestādes nodrošina piekļuvi, lai varētu salabot. Tā perforatora skaņa krita uz nerviem divus gadus! Tādos apstākļos jādzīvo pārējiem iedzīvotājiem?

Arī Liepājas pilsētas Būvvaldē apstiprina, ka trokšņus rada apsildes iekārta tieši S. Jansones dzīvoklī. To pierādot vairākas ekspertīzes.

“Dzīvokļa vienā pusē ir nepareizi veikts radiatora pieslēgums stāvvadam. Tas arī iemesls, kāpēc dzirdami trokšņi,” informē Dace Riekstiņa, Būvvaldes pārstāve.

Būvvalde norādījusi, ka, sadarbojoties apsaimniekotājam un S. Jansonei, problēma jānovērš.

Tomēr iemītniece turpina uzskatīt, ka vaina meklējama apkures sistēmā, nevis iekārtās viņas dzīvoklī. Līdz ar to nevienu nelaiž pār slieksni.

Pretlikumīgā izeja no bezizejas

Iedzīvotāju mērs ir pilns. Kopsapulcē vienbalsīgi nobalsots par kardinālu risinājumu – nozāģēt stāvvadu, kas piegādā siltumu daļai S. Jansones dzīvokļa. Nu rasts alternatīva: lai nogādātu siltumu dzīvokļos virs spītīgās kundzes mitekļa, izbūvēts jauns stāvvads, kas apiet S. Jansones dzīvokli.

“Esmu rīkojies salīdzinoši humāni. Viņai ir arī parāds 1400 eiro apmērā,” izmisuma soli pamato I. Alžāns, nama apsaimniekotāja valdes priekšsēdētājs.

Tiesa, Būvvaldē skaidro, ka pārbūve ir nelikumīga. Apsaimniekotājam apkures sistēma būs jāatjauno iepriekšējā stāvoklī. Lai atrisinātu samilzušo problēmu, jārod kopīga valoda. Pretējā gadījumā taisnību lems tiesa.

Video

TOP komentāri

 • Māris
 • jrx
  +1 +1 0

  jrx

  Šī dāmīte jau labi zināma Liepājā. Ar savām izdarībām. Beidzot kāds viņu pielika pie vietas. Malači! Vienīgi jāizsaka līdzjūtība Bez Tabu komandai. Droši,ka no viņas būs sūdzība drošības iestādēs par nekompetenci veidojot sižetu..
 • Lada
  0 0 0

  Lada

  Jūs lasīt protat? Tur nav rakstīts, ka viņa nemaksāja,bet gan kā viņa negribēja laist iekšā darbiniekus lai salabo to radiatoru.Vinas dēļ cieta gan bērni,gan kaimiņi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl