Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas audzēkņa vecāki ziņo, ka džudo treniņi bērniem notiek uz netīra, lipīga paklāja, kas netiek tīrīti pat pēc aizrādījuma. Lai zēni tiktu uz tualeti, esot jādodas cauri telpai ar lielu caurumu grīdā. Vecāki norāda, ka bērni tajā var iekrist un gūt traumas.

Bez Tabu devās taisnā ceļā uz sporta skolas vīriešu tualeti un pārliecinājās, ka anonīmo vecāku bažas ir pamatotas. Labierīcību priekštelpā ir apmēram pusmetru dziļa bedre. Sporta skolas direktorei situāciju uzreiz steidza labot, un no durvīm noņēma norādi par to, ka tās ir labierīcības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mudīte Gerke

Mudīte Gerke
Sporta skolas direktore

Tad, kad vajadzēja ierīkot siltuma mezglu, citas vietas nebija, kur to ierīkot, tāpēc to ierīkoja blakus tualetei, un tā palika neizmantojama.

Direktore uzskata, ka nepieciešamības gadījumā, labierīcības var izmantot pieaugušie. Tualete ikdienā bijusi pat aizslēgta, līdz brīdim, kad norisinājās Latvijas sporta veterānu sacensības, un sporta skolas telpas tika īrētas nakšņošanai.

Direktore parāda otru tualeti, turpat blakus, ar kuru pilnīgi pietiekot, jo ēka vairāk kalpo administrācijas vajadzībām. Sporta skolā telpas nodarbībām īrē policija, un notiek džudo treniņi. Sporta skolas nodarbības notiek zālē, kas atrodas Varoņu ielā, un ģimnāzijas abās sporta zālēs.

Valkas novada domei nāksies meklēt risinājumu, jo ar likumu noteikts, ka pie sporta zāles jābūt atsevišķām zēnu un meiteņu tualetēm. Valkas novada domes Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Rolands Rastaks uzskata, ka caurumu var norobežot vai uzlikt tam vāku, un tuvākajā laikā problēma tikšot novērsta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl