“Bērns ratos zils jau paliek!” Salā un vējā pie pasta nodaļas Liepājā veidojas garas rindas

Kopš Latvijā stājās spēkā jaunie Covid-19 izplatības ierobežojumi pie veikaliem veidojas rindas. Ne īpaši patīkamu situācija novēroja “Bez Tabu” skatītājs Lauris no Liepājas.

Atpakaļ uz rakstu

32 komentāri

 • SīkaPaka

  SīkaPaka

  Tā sīkpaku būšana kļūst vieglākā arī tad, ja jums ir laba pasta kastīte--ar pietiekami platu caurumu un pie tam vēl slēgta ar atslēgu. Cilvēki pret to izturas visai bezrūpīgi un nesaprot, ka nevienam darbiniekam nav vajadzīgas problēmas, ja viņš ieliks atvērtajā pasta kastītē sīkpaku un tā pazudīs. Tad nevajag stāvēt rindā, jo sīkpaku ieliks pasta kastītē. Cita lieta, ka, pasūtot būtu labi neaizmirst norādīt vai var to sīkpaku stumt iekšā vai labāk atstāt aicinājumu, jo sīkpaku un jebkuru citu sūtījumu var sabojāt arī mēģinot to ielikt pasta kastītē, piem., ja tikai pusceļā pastniekam kļūst skaidrs, ka tā nebija tā labākā ideja, tad jau nevar būt drošs, kādā būs piegādāta sūtījuma kvalitāte procesa beigās.
 • to informācija

  to informācija

  Nu neraudi, ko tu tu strādā ar tiem mežoņiem, mūc prom nabadzīte!!! Redz tā ir tauta un tavi laikabiedri un tu arī starp viņiem esi izaugusi, vai nu strādā un netiesā cilvēkus, vai ...
 • Oma

  Oma

  Es pie šīs pasta nodaļas nostāvēju 50 min.,bet ne jau darbinieki vainīgi,bet pasta vadība kura divus lielus pilsētas rajonus tagad liek apkalpot vienai nodaļai. Darbinieki viņiem pietiek,bet vietas tur pārāk maz un rindas tur ir pat tad kad nebija ierobežojumi.
 • Murgs

  Murgs

  Ir vecāki kuriem nav pie kā atstāt mazu bērnu, ko tad? Atstāt mājās vienu?
  Saceļ brēku ne pa ko. Tagad jau -9 grādi skādi baigi var nodarīt? Kā tad mēs neesam bērnībā nosalušu, - 20 grādos vai vairāk skraidijam laukā ar slapjiem cimdiem un bija forši, a tagad par vismazāko aukstumu - bērnam var nodarīt skādi? Bērnu apģērbt vajag, pagriezt ratus tā lai vējš nepūš un būs ok. Bet ja nedomā ar galvu, tā jau cita runa.
  • par to kur
 • Zin
 • Liene

  Liene

  Šausmas... 15 min jāstāv rindā... pastā vienmēr bijusas rindas. Tad ir karsts, tad auksts... bet 15 min laikā nosalt nevar
 • latvijas pastam

  latvijas pastam

  ir aplikācija kur var rezervēt rindu. bet māmiņas jau to nezin...bēbji taču jāražo.
 • Themgtm

  Themgtm

  Ka nekā pasta ir ta opcija jaunajiem vecākiem. Tad jau var iet ar bērniem.
 • Tiesnesis

  Tiesnesis

  Šitai mamašai bāriņtiesu un sociālo dienestu uzlaist. Sūda pasta paka viņai svarīgāka par bērna veselību!
  • Dekoderis

   Dekoderis

   Neko nezin tik gudri runā,uzziniet patiesību un tad runājiet,kapēc jastav pastā ar bērniņu rindā
 • skumji, ka

  skumji, ka

  Zīdaini izmanto sava labuma gūšanai. Cipa aiziešu ar kindi un visi par mani jauno''māmiņu'' apžēlosies un ielaidīs visiem gar purnu. Skumji.
  • to skumji, ka

   to skumji, ka

   100% piekrītu.Daudzi tā saucamie vecāki tā dara.Paņem līdzi savus sīkos,lai tikai tiktu bez rindas.Tādai mamašai visa diena brīva pastaigājoties var tur piekāpt jebkurā laikā.KAUNS.
  • LG

   LG

   Kur jūsu prāt, piemēram, vientuļajai māmiņai zīdaini atstāt? Ja pēc likuma zīdaini nevar vienu atstāt. Kāds sakars ar to, ka kāds apžēlosies un palaidīs garām? Pat ja pieņem, ka viņa nav vientuļā māmiņa, Jums šķiet, ka zīdaini dienas laikā ir ar ko atstāt, ja piemēram vīrs ir darbā? Jums laikam bērnu nav, ja nespējat situāciju izprast, vai arī ļoti palaimējies, ka varat savus bērnus kādam vienmēr uzgrūst, lai nebūtu līdzi jāņem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!