“Bērni regulāri slimo!” Daudzbērnu ģimenei Tiņģerē nākas dzīvot mitrumā un pelējumā

Pirms diviem gadiem Talsu dome Līgas ģimenei piešķīrusi dzīvokli Īves pagasta Tiņģerē. Vasaras mēnešos ar trīsistabu dzīvokli esot apmierināti, taču ziemas mēnešos sākoties problēmas, jo telpās ir liels mitrums, aukstums un pelējums.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • ...

  ...

  Dzīvoklis ir iedots, par ko sūdzības???? Priecājies par tik lielu dzīvokli, par jauniem logiem, plašām telpām! Izpūt līdzekļus pelējumam! Liec sildītāju pie sienas, lai žūst un telpā nav mitruma! Slapjās drēbes arī tiešām mitrina telpu! Vajag domāt līdzi nedaudz. Citiem pat ne tuvu tādi apstākļi nav.......
 • Wiki

  Wiki

  Talsu namsaimnieks visu labi arī paskaidroja. Cerams Līga tagad saprata.
  Vajag drēbes ārā žāvēt, lai vīrieši sataisa tā lai var balkonā karināt drēbes vai dažām mājām var ārā karināt noteiktās vietās. Kā arī jāvēdina telpas. Jāpārbauda sanmezgls, ja nu kaut kas pil un nav ievērots.
  Un ieteicams pašiem arī remontu uztaisīt nevis gaidīt, kad visi citi viņu vietā darīs. Jāsāk kustēties un darboties.
 • Sanita

  Sanita

  Nu tad ko man teikt. Dzīvojam Riga 9.stāvu mājas 9.stāvā. Ari mums ir mitrums un pelējums. Un man vienam bērnam ari ir regulāri iesnas un temperarūra. Un ari viss no tā. Esam visādi cinijušies pret pelējumu bet nekas nepalidz.
 • Julija
  • Neiesmērējām

   Neiesmērējām

   Pārdevās ziemā, tā kā temperatūru nevarēja noslēpt un pabrīdinājām lai neliek lielas mēbes pie ārsienām, jo tikai aiz tām radās pelējums, jo sienas neelpoja.
 • *
  +14 +14 0

  *

  Dzīvojām iepriekš līdzīgā dzīvoklī, ir daži ieteikumi, kas palīdzēs 90%
  -Nopirkt mitruma savācēju un likt telpā kur žāvē veļu ( labu pa ~150e)
  -Atbrīvoties no puķēm, tās arī dod papildus mitrumu
  -Regulāri vēdināt telpas
  -Protams visu esošo pelējumu ar speciālo ķīmiju nost. Mums bija tā, ka vienkārši uzpūtām un pēc pāris sekundēm viss melnums pats pazuda. Pēctam ik pēc 6h uzpūtām vēl 2x un viss bija labi.
  Bet nu tā kā mājās papildus visam bija tikai 19°C ātri pārdevām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!