3 komentāri

Diskriminācija – tā mamma Edīte raksturo Babītes pašvaldības un tajā esošās mūzikas skolas darbinieku rīcību, atsakot viņas talantīgajai meitai uzņemšanu un muzikālā talanta attīstīšanu.

Babītes mūzikas skolas uzņemšanas nupat grozītājos noteikumos pausts , ka iestādē uzņem bērnus, kuri ir deklarēti Babītes novada administratīvajā teritorijā un kuru vecāki vai vismaz viens no vecākiem ir deklarēts Babītes novada administratīvajā teritorijā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, Edīte dzīvo un ir deklarēta Jūrmalā, bet krietni tuvāk būtu vest bērnu uz Babītes mūzikas skolu, turklāt atvase mācās arī Babītes vidusskolā, kas ir ielas pretējā pusē.

Lai gan pat satversme nosaka, ka Latvijā ikvienam ir tiesības uz izglītību un šīm cilvēka tiesībām ir jābūt īstenotām bez jebkādas diskriminācijas, Kultūras ministrijā, kā arī Vides un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) raidījumam Bez Tabu rakstveidā apstiprina – primāri tomēr ir jāgādā par pašvaldībā deklarētajiem.

Tomēr, kā norāda,= bērnu tiesību aizstāvji, Babītes novada domnieki ir nošāvuši greizi ar noteikumos pausto, ka, lai pieņemtu mūzikas skolā, jābūt deklarētam ne vien bērnam, bet arī vienam no vecākiem. Tāpat arī tiesībsarga birojā silti iesaka svītrot no uzņemšanas noteikumiem vecāku nepieciešamību būt deklarētiem pašvaldībā.

Foto:

Skaties video!

TOP komentāri

 • Onka
  +1 +1 0

  Onka

  Jā nu tik būs, Babīte cels un Jūrmalā deklarētie brauks mācīties, kamēr Babītes iedzīvotājiem būs uz Jūrmalu jābrauc, jo pie mājām esošā skola būs pilna ar citu pilsētu iedzīvotājiem.
  Un kas tas par apsurdu, ka tikai bērnam jābūt deklarētam, vai tad bērns viens pats var dzīvot šķirti no vecākiem? Pie tam viņš nemaksā nodokļus, kāda jēga no tādas deklarēšanas.
 • Jenots
 • Jana
  0 0 0

  Jana

  Ja tur aiziet pašvaldības nauda (infrastruktūrā), tad šāds kritērijs ir pat ļoti saprotams.. Katra pašvaldība rūpējas par tajā deklarētajiem (jo tur taču ienāk šo cilvēki nauda).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl