Bērna rokās uzliesmo gāzes balons, skolēnu nelikumīga nostrādināšana! Suntažu vidusskolas darbmācības stundu īpatnības

Suntažu vidusskolas 6. klases audzēkņa rokās darbmācības stundā uzliesmo gāzes balons, ziņo cita audzēkņa māte, kura raizējas par bērnu drošību mācību laikā. Tāpat tiek ziņots par audzēkņu nelikumīgu nostrādināšanu un neapmierinošu mācību procesu darbmācības stundās.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • mans vārds

  mans vārds

  "māte stāsta, ka baloniņam bijis beidzies derīguma termiņš"

  Kas tad tai miljons gadus vecajai gāzei notiks?
  Paši gan jau sūdus vārija, termiņš viņiem vainīgs...
 • Mjā

  Mjā

  Manā laikā , darbmācības stundas sākumā , mēs meitenes , arī nesām malku- zēni skaldīja. Un? Nevienam pat prātā nenāca sūdzēties , bija jādara un viss! Rudeņos, no skolas, braucām bietes un kartupeļus vākt. Vasaras brīvlaikā, bija jāiet uz skolu, obligātās dienas nostrādāt- jālasa āboli , ko pavāres lika kompotā , skolas vajadzībām , jāravē nezāles no skolas puķu un sakņu dobēm, no bruģa starpām zāle jāravē...Visi dzīvi, veseli un nebija nekādas ņaudēšanas! Tagad - memļaki .
 • Ilga

  Ilga

  Tiešām nesaprotu, vai visi tie, kurus psihiatri gaidīt gaida, jāliek TV
 • DACE

  DACE

  MEMESDĒLIŅI TIEŠAM AUG,KAS TADUS PRECĒS,KA NEKO NEJĒGS DZĪVĒ!
 • Labais
  +12 +12 0

  Labais

  Zinot cik bèrni ir radośi, paśi gribèja paspèlèties kas nu bûs. Izskatàs pèc kàrtîga memłaka, nez vai par vîrieti izaugs śàdi sûdzoties. Skolotàjs cenśas ko dzîvei iemàcît un nepateicîgi vèl te TV izsauc. Kàds derîguma termiñś, vai tas bèrns maz kaut ko tàdu zin kur skatîties? Tur tos balonus àtràk izdedzina kà viñi veci paliek. Celiñś neesot nokaisîts, nav ko tizloties.... sportà drośvien 4 vai 5. Mès savà laikà ar velosipèdiem pa ledu braucàm un visi dzîvi. Šeit redz taciña slikta.....
 • Žuks
  +17 +17 0

  Žuks

  Lai tā mammīte savus memļakus labāk audzina,liekākais jau ir sūdzmanis. Tiem bērniem nav kauns,ka māte, kā tik kas,sauc Bez tabu. Skolā būtu risinājusi problēmu,nevis pa visu Latviju.)
 • Gunis
  +18 +18 0

  Gunis

  Nu ta mammite kas sizeta runaja un pasauca beztabu ne pirmo reizi par visu sudzas. Labak butu pastastijusi ko tie puikas pirms gazes balonins aizsegas ar vinu darija lai ta butu un specjali filmeja lai interesanti! Tie puisi par kartigiem viriesiem noteikti neizaugs
 • Cuvaks
  +33 +33 0

  Cuvaks

  Mes savaà jaunìbā skolas kačigarkai majturibas stundās ari šad un tad paskaldijām. Visi vēl dzīvi.
 • Raimonds
 • Arī mamma

  Arī mamma

  Un kas tad slikts, ja bērnam liek strādāt. Vismaz skolā to iemāca, ja jau vecākiem prāta nepietiek

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!