Bažījoties par saslimšanu ar “Covid-19”, Saulkrastos slēgts bērnudārzs; virtuves darbinieki neziņā par algām dīkstāvē

Bažījoties par saslimšanu ar “Covid-19”, Saulkrastu novada pašvaldība slēgusi bērnudārzu “Rūķītis”. Pašvaldība neizpratnē, kāpēc valsts slēpj, kur tieši konstatēti saslimšanas gadījumi. Bērnudārza virtuves darbiniekus pārsteidzis darba devējs, pašvaldības nolīgts uzņēmums, jo nav skaidrības par algu izmaksu dīkstāves laikā un turpmāko darbu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Hmm

  Hmm

  Darba devēji, lai piesaka savus darbiniekiem VID, dīgstāves kompensācijai!
 • bvv

  bvv

  Pats labākais, ka šadi darbadevēji pēcāk tiks pie kompensācijām un vienīgais zaudētājs būs darbinieks. Uzskatu, ka nevienam uzņēmumam, kas krīzes laikā parāda vidējo pirkstu nedrīkst dod kompensācijas.
 • Lida

  Lida

  Nav jau viņi vienīgie, tādu ir daudz, kam piedāvāja maksas atvaļinājumu, kam kā, bet vienalga algā nekas labs nesanāks, tāpēc ka skolās ir brīvdienas un par brīvdienu nedēļu tik un tā nemaksā, tagad paliek martā nedēļā, un aprīlī divas martā alga būs 150 euro, jo virtuves darbiniekam pat minimums nesanāk, lielākai daļai darba devēju par to nospļauties, tādu ir daudz

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!