Iemaksas brīdī telpā esot noraustījusies elektrība, taču tobrīd Rita tam lielu uzmanību nepievērsa. Aizdomīgi šķitis, ka automāts neizdod čeku, taču, ņemot vērā, ka tā nav bijusi pirmā reize, tad arī uz to pievērusi acis.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • :D

  :D

  Tad jau Krista arī saņem "uz rokas", ja pati izmanto iemaksas automātus :D
 • es
 • Krista

  Krista

  lai strādā pa godīgo un saņem algu uz kartes, nevis iemaksā kaut kādas skaidrās naudas bankā, tad problēmu nebūs. Un vispār, kā var vairākas nedēļas nepamanīt, ka nauda nav ienākusi kontā? Pirms kāda laika regulāri nācās iemaksāt SEB automātos veikala skaidro naudu un arī vienreiz sanāca ziepes iemaksājot, bet uzreiz ziņoju bankā un viss notika maksimāli korekti. Process aizņem kādu laiku, bet viss tika atmaksāts un bez jautājumiem. Tā kā domāju, ka autore ir no tām, kam vienmēr citi vainīgi, tik ne pati.
 • Juris

  Juris

  Jau lādu laiku bankā naudu neturu.. apjās, ja ne tagad tad nākotnē noteikti...
 • nerss

  nerss

  banka zog un pelna uz nebeedu. ir iznemta aile, kur ir konta paarakats. tas noziimee, lai mees neredzem, ka banka muus apzinaati un rupji apjaaj. kad bankaa vaicaaju, atbilde bija banaala, mees par to neatbildam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!