Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

5 komentāri

Iemaksas brīdī telpā esot noraustījusies elektrība, taču tobrīd Rita tam lielu uzmanību nepievērsa. Aizdomīgi šķitis, ka automāts neizdod čeku, taču, ņemot vērā, ka tā nav bijusi pirmā reize, tad arī uz to pievērusi acis.

Kādā Pļavnieku mikrorajona veikalā uzstādīts naudas iemaksas automāts, ko Rita regulāri izmantoja.

Rita
Cīnās par saviem 80 eiro

Iemaksāju četras 20 eiro banknotes, viss bija kā parasti. Bankas automāts pieņēma karti, kodu, naudu, parādīja summu 80 eiro. Nospiedu, lai izdod čeku, to ilgi gatavoja, taču gala rezultātā izdeva karti, bet ne čeku.

Pēc divām nedēļām, aplūkojot konta pārskatu, viņa saprata, ka iemaksātie 80 eiro nav ieskaitīti kontā. Uzreiz pēc naudas iztrūkuma konstatācijas (divas nedēļas pēc naudas iemaksas) Rita vērsās pie ”SEB banka” speciālistiem, lai atgūtu noklīdušo naudu. Telpā, kurā uzstādīts iemaksas automāts, novietota video novērošanas kamera. Banka ierakstus glabā vienu līdz diviem mēnešiem, taču, kā norāda Rita, kredītiestāde apzināti novilcinājusi laiku, lai nevarētu pārbaudīt video ierakstus.

Agnese Strazda
“SEB banka” pārstāve

Visi bankā veiktie darījumi tiek reģistrēti sistēmā. Šajā gadījumā nav neviena ieraksta, ka karte ievietota bankas automātā. Konkrētās situācijas risināšana līdz video novērošanas kameru ierakstu pārskatīšanai nonāca tajā brīdī, kad ieraksts vairs nebija pieejams.

Banka divreiz veikusi iemaksas automāta auditu, taču naudas pārpalikumu nav konstatējusi. Strazda noliedz, ka apzināti vilcināts laiks, kamēr pazūd video ieraksti. Šādu situāciju risināšana sākas ar sistēmas ierakstu pārbaudi un bankas automāta auditu.

Foto

TOP komentāri

 • :D
  0 0 0

  :D

  Tad jau Krista arī saņem "uz rokas", ja pati izmanto iemaksas automātus :D
 • es
 • Krista
  0 0 0

  Krista

  lai strādā pa godīgo un saņem algu uz kartes, nevis iemaksā kaut kādas skaidrās naudas bankā, tad problēmu nebūs. Un vispār, kā var vairākas nedēļas nepamanīt, ka nauda nav ienākusi kontā? Pirms kāda laika regulāri nācās iemaksāt SEB automātos veikala skaidro naudu un arī vienreiz sanāca ziepes iemaksājot, bet uzreiz ziņoju bankā un viss notika maksimāli korekti. Process aizņem kādu laiku, bet viss tika atmaksāts un bez jautājumiem. Tā kā domāju, ka autore ir no tām, kam vienmēr citi vainīgi, tik ne pati.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl