Banka bez paskaidrojumiem sola slēgt vientuļas pensionāres vienīgo kontu; sūta uz citu kredītiestādi

Skultē dzīvojošā pensionāre Ligita kādā jaukā vasaras dienā pastkastītē ierauga negaidītu vēstuli no bankas. Tur melns uz balta rakstīts, ka 17. septembrī banka pārtrauc sadarbību un slēdz pensionāres kontu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Vita

  Vita

  Saņemot mantojumu no konta noņem komisiju par konta "apkalpošanu" pēc mātes nāves.
 • Dulminors

  Dulminors

  Visu savu naudu jau labu laiku atpakaļ izņēmu ārā,atstāju tikai kontu no kura apmaksāju rēķinus
 • Pēteris Pekšs

  Pēteris Pekšs

  Man nav pret šo banku nekādu pretenziju. Sāku DNB, tagad Luminor. Bez problēmām. Vienmēr laipni, pretīmnākoši. Neesu nekāds "biezais", un arī banku pēc pasūtījuma nereklamēju. Vienkārši esmu apmierināts ar pakalpojumu sniedzēju. Nepatīk, ka visi nomelno.
 • Viesturs Pumpurs

  Viesturs Pumpurs

  Nu ejiet prom no Luminor. Vai tad Latvija citu banku nav?
 • Indra

  Indra

  Luminor bankai ir cita mērķa auditorija ne tā, kas bija Nordea un Dnb bankai. No vecajiem klientiem, kas nenes peļņu vēlas atbrīvoties. Ka saka, grib strādāt ar naudīgajiem.
 • Lilita

  Lilita

  Man personīgi nobloķēja bankas karti bez pamatojuma un pat nepiezvanot man 2020.gada jūlijā.Zvanu:Lai atbloķējot caur ibanku.Tā silti ieteica.Izrādās,arī ibanku nobloķèjußi bez pamata.Braucu uz Rīgu 200+ km un pilnīgi bez naudas.Filiālē Tērbatas ielā negribēja pieņemt:Neesot pierakstīta un pieraksts uz nedēļu esot pilns.Solīju iet sūdzēties un tad ar skandālu tomèr pieņèma.Naudu pāri 100 eiro no kartes konta noņèma un atdeva.Paskaidrot,kāpēc karte nestrādā,nevarēja.Atbloķèt karti nevēlējās un arī slègt karti un visus kontus nevēlèjās.Ļoti vāja un aizdomīga banka pēdējā laikā tas Luminor.
 • Lilita

  Lilita

  Luminor ir dīvaina banka-slēdza savus bankas automātus daudzās vietās,arī Balvos.Par naudas izņemšanu citas LR bankas automātos ir jàmaksā 3.50 eiro klāt.Ja kāds lūgums,atbild ačgārni.Dara visu pēdējā laikà ačgārni.Domāju,ka taisās bankrotēt...?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!