“Bandīti visu atņēma!” Par 30 000 eiro pārdod 560 m² plašu savrupmāju Madonā; saimnieks ēku pamest negrasās

Madonietis Jānis šobrīd dzīvo vēl pagājušajā gadsimtā celtajā savrupmājā. Tiesa gan, pašreiz atrašanās ģimenei būvētajā namā teju vai robežojas ar likumpārkāpumu. Vairākus simtus kvadrātmetrus plašā ēka ar zemesgabalu jau nokļuvusi citas personas valdījumā. Madonietis ir pārliecināts, ka tas noticis pretlikumīgā ceļā.

Atpakaļ uz rakstu

33 komentāri

 • muļļas

  muļļas

  Un galvenais, ka Aleksejs ir ticis pie īpašuma........Tas vārds vien jau velk uz pārdomām......
 • Paziņa

  Paziņa

  Ak, Klušs, aktieris ir un paliek aktieris. Dzīvo uz trūcīgo pabalstiem, bet paralēli ņemas ar mežu tirgošanu.
  Dievs nav mazais bērns, visu redz. Pats viens liels mafiozņiks
 • ttt

  ttt

  ak dievs, par ko cepiens? nevari atmaksāt parādu - atvadies no īpašuma, viss pareizi un legāli... visiem pie kājas tavas neveiksmes, dzīve ir skarba...
 • Madonietis

  Madonietis

  Kluša kungs kādreiz bija ļoti slavens Madonā, ar saviem sakariem ar Haritonova kungu ar striptizbaru ,bija kungam arī benzīntanks.
  Kungs arī nepateica ,ka visu ir nospēlējis automātos ,blandoties pa plašo Krievzemi sabeidzis veselību un tagad vainīgi ir visi citi tikai ne viņš. Gribētos gan uzzināt kurš ir tas bandīts kurš ir tik ļoti pietuvināts sistēmai ,ka zin kur un kam ,cik samaksāts.
  • Valdis

   Valdis

   Ja atmiņa neviļ , kaut kāds Klušs ,okupacijas gados strādaja milicijā ,un ja nemaldos ,augstā činā !
 • kuku

  kuku

  Esmu arī tagad līdzīga situācijā- bērns dzīvo ārzemes, lai nemaksāt par atkritumu izvešanu iesniedzu NP īzziņu. Pekšņi man atteica un par pāradu 400 euro iesniedza tiesā. Nebrīdīnaja un neinformēja. TI blokēja kontu. Tagad TI sāka vai nu ēs maksāju visu summu uzreiz ( pārads izauga par 500 euro : 250 tiesas izdevumi+TI atlīdzība 250) vai nu pārdos īpašumu īzsolē. Tada reālitāte. TI iedota vāra un atļauts iekasēt mistiskas summas par pārada atgušanu, kā arī stulbs likums par informācijas saņēmšanu-7 dienas un vienalga, vai tu esi saņēmis vēstule vai ne. 🤷‍♀️Laipni lūdzām.
 • Allahs
 • Liene

  Liene

  Ērti iekārtojies - parādos iedzinās, sievu aizsūtija uz UK tos atpelnīt. Pats sēž kā kungs... izsole ir izsole. Un izsoles cenas var būt smieklīgas, jo mērķis ir ātri atgūt kredīta summu. Jānis pats vainīgs. Par kļūdām jāmaksā. Žēl sievas. Raujas lai atmaksātu vīra parādus :(
 • Edgars Lubgāns

  Edgars Lubgāns

  Neticu,ka legāli var nopirkt tādu māju pa 30000 bet es ar gribētu
 • Cukurs

  Cukurs

  Atmet ar roku jo šajā gadījumā neko vairs nevar mainīt. Dokumenti oficiāli uz īpašumu ir pārformēt. Jaunais īpašnieks vienīgi var piedāvāt atpirkt īpašumu par tirgus cenu un nedomāju ka tā būs ap 30000 bet drīzāk ap 300 000. Citu variantu vienkārši
  S nevar būt.
 • Aldis Ozols

  Aldis Ozols

  Tā notiek visā valstī. Šī Latvijā ir sen atstrādāta shēma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!