“Bail laist bērnus bērnudārzā!” Svešinieks var netraucēti apciemot bērnus Rīgas bērnudārzā

Teritorija, kurā var iekļūt svešinieki un kurā var pastaigāties ilgi un netraucēti; arī durvis uz vairākām bērnu grupiņām atvērtas svešiniekam – ”Bez Tabu” pārliecinās par drošības likstām Rīgas 267. bērnudārzā Pļavnieku mikrorajonā. Audzēkņu vecāki pieprasa atbildīgajiem parūpēties par drošību bērnu pārpilnajā iestādē.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • ome

  ome

  Mūsu dārziņā vārtiem arī nav koda, taču tas man neliekas tik svarīgi, jo ieeja grupiņās ir nevis ar kodu, bet ar domofonu, durvis atslēdz tikai tad, kad nosauc bērna vārdu un uzvārdu. Šķiet, ka tas ir pietiekami droši. Jo ārā jau bērni iet ar audzinātāju. Ķengarags.
 • ...

  ...

  Ļoti jauki! Nu tagad jūs visai Latvijai parādījās! Rīt pat jau kāds zaglis pastaigās, savāks bērnu mantas un parīt tirgos internetā!
 • Zane

  Zane

  Ta vaditajai sen vaig pensija iet...ka vina izturas pret darbiniekiem tas ir sausmigi..
 • X

  X

  Savulaik šajā dārziņā vecāki protestēja kad vajarpusēs ir slēgta otra eja drošības nolūkos,ieksā tikt caur kodu varēja tikai pa galveno eju.tām 3 grupām lejā gan koda nebija ,tas tiešām nav pārdomāti,vārtus ciet netaisa vecāki,vecāki māca kā pakāpties ,lai bīdni attaisītu,māca kodu taisit vaļā ,tāpēc kodi bieži sabojājas.....nav vainīga tikai šī un citas vadītājas.Visa sistēma-naudas trūkums,vecāku rīcība.....
 • Hmmm

  Hmmm

  Ja, ja vēl žogu no dzeloņstieplēm uzliekam bļāviens kas gribēs tas pārlēks pāri. Nu a dārziņā varētu čipu vai kodu atslēgas bet nu jāāa izmaksas konkursi atkati mmm tur salasīsies.
 • Spulga

  Spulga

  Un tajos dārziņos, kur vārti ir ar kodu, vecāku tā bliež ciet vārtus, ka koda slēdzene regulāri nedarbojas. Vai arī ļauj saviem bērniem nekontrolēti spaidīt ,laužot koda slēdzenes pogas. Arī tgd ir aizbīdnis, jo 3x nedēļā remonts izmaksā bargu naudu.
  • mmmr

   mmmr

   Man bērna dārziņam ir kodu atslēga vārtiņiem. Tā kā bērnu parasti ved sieva, es jau sen to kodu esmu aizmirsis, tāpēc pie vajadzības vienkārši pastiepju roku pāri vārtiņiem un attaisu no iekšpuses :)
 • Kāda tam nozīme

  Kāda tam nozīme

  Tas jau nav vienīgais bērnudārzs. Vadītājs par to atbild, bet ja vadītājs ir bezatbildīgs? Un ko dod tas kods,ja kāds ir nolēmis,tad tāpat iekļūs kopā ar vecākiem gan pa vārtiem, gan grupā. Neviens taču nejautās uz kurieni tu ej. Tas ir tas pats kas iekļūt mājas kāpņu telpā - tikai pagaidi kamēr kāds atver durvis nākot ārā vai ejot iekšā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!