”Bail, ka ar sūdiem aizlies logus!” Jūrmalniece pie mājas izgāž fekālijas

Jūrmalā, Kauguros, gadiem ilgi kāda iedzīvotāja pie daudzdzīvokļu nama šķūnīša izlej kanalizācijas saturu. Viņas dzīvesvietā nav ierīkota kanalizācija, kā arī nav ievilkts ūdensvads, tādēļ dabiskās vajadzības tiek nokārtotas dzīvoklī esošajā spainī.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Bez tabu

  Bez tabu

  Nožēlojami, tajā pat laikā apzinieties cik sieviete ir nabadzīga jūs spiežat pa pogām. Tagad cilvēks paliks bez dzīves vietas - naktī varat pagulēt? Tajā vietā, lai palīdzētu - neviens, bet lai izsmietu - tā rindā.
  Jūrmalas domei arī pretīgs fui, par šo situaciju ar māju viņi bija informēti, bet nekad nebija iespeja palidzet - tagad tēlo nezinīšus. Pretīgi un žēl sievietes. Ļoti pat
 • lira
  +10 +10 0

  lira

  pašvaldības pārstāvis saka,ka ja īrniece šo saturu izgāž mājas pagalmā,tiks vērtēts,vai šāda darbība atbilst īres līguma nosacījumiem...tad kādiem īres līguma nosacījumiem atbilst pašu izīrētāju darbība? Dzīvokli izīrē,nenodrošinot ar sakārtotām tualetēm,ne jau tā īrnieces vaina,ka nav tualete,kur nokārtot dabiskās vajadzības! Vai ūdens,apkures un kanalizācijas nodrošinājumam nebūtu jābūt no valsts līdzekļiem? Cilvēki taču ar uzviju pēc tam to atmaksā izmantojot šos pakalpojumus.
 • buržuji

  buržuji

  Kā truba dzīvoklī, tā lepni kļuvuši, pirms kanalizācijas dzīvokļos visi tāpat darīja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!