Autovadītājs pārsteigts, saņemot “sveicienu” no parādu piedzinējiem

Jānis pārliecināts, ka likumu ievēro, bet tik un tā, pašam negribot, nokļuvis parādu piedzinēju nagos un uzskata, ka nepamatoti.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • Arthur

  Arthur

  Aizraujoši lasīt par to,ka kāds kādam parādā 31 eiro. Vai tad tiešām viss jau izsmelts? 😂
 • Jānis

  Jānis

  Es arī nepiekristu, jo neuzskatu ka man pašam jārūpējās par datu pateizību dažādās datubāzēs. Valstī noteikts ar likumu, ka man jādod ziņa PMLP. Tie kas izmanto kaut kādas bāzes tad paši, lai rūpējās par datu pareizību. Uzskatu, ka tiesā var gūt 100% uzvaru šādās lietās.
 • Bet

  Bet

  Hm, vai kāds no jums gribētu, ka Jūsu privātās mājas pagalmā sabrauc svešas mašīnas un stāv dienām? Tad arī būtu tādi komentāri? Neviens neliek braukt privātās teritorijās un tur stāvēt. Ja izmanto - samaksā. Maizi varbūt arī var vienkārši paņemt veikalā, jo gribas ēst?
  • Pravietis

   Pravietis

   Ko var dirst, ir rajoni un vietas, kur neviens nekad auto nav licis un neliks pa nakti kā piemērs-Marupe riņķī tikai un vienīgi privātmājas, bet stāvvietu pārvalda tas pats "Europark". Aferisti, kuri izmanto cilvēku nezināšanu, aizmarsibu, utt..., naudas gūšanai.
 • Jānis

  Jānis

  Pat mūsu Policija VISPĀR nesūta vēstules par uzlikto sodu par ātruma pārkāpumu, kas reģistrēts ar stacionāro radaru, uz reģistrēto dzīvesvietu. Par sodu uzzināju tikai kad gāju auto tehnisko apskati, laimējās. Varēju sagaidīt parādu piedzinējus. Viena kompānija.
 • Az

  Az

  Tos parādus principā piedzīt ir prettiesiski, tāpat kā prasīt cilvēkam, klāt neesot, naudu par auto novietošanu, senāk tieši par to jau tika apturēta konkrētā bulciņu kantora darbība, tipa sakārtot nepilnības, pēc tās atjaunošanas mainījies ir bik mazāk kā nekas, vnk cilvēki glupāki, un bezģeļņiki uz tā vārās, tobiš attālinātās izglītības process dod savus rezultātus sabiedrības intelektuālajā progresā, tā kā lieciet droši vispār bez maksas un neko viņi nevarēs piedzīt, tik cik ceteles sūtīt ar aicinājumu piedalīties loterijā, aizpildot aptauju un laimēt summu "parāda segšanai"..🥳
  Ņemiet par labu 🤪
 • Vik

  Vik

  Latvija driz nevares dzivot dunduki musu valdiba driz pa gaisu maksasi
 • Ppf

  Ppf

  Vienkārši nemaksājot,viņi neko nevar padarīt bez tiesas lēmuma ,vienkārši ķer uz muļķi,sūtiet d...t
 • Zane

  Zane

  Viņi ne kādas brīdinājuma vēstules nesūta, uzreiz pa tiešo parādpiedziņai!
 • Un
 • LL

  LL

  Analoga pieredze. Kāpēc visas citas iestādes raksta uz deklarēto dzīvesvietu, tikai Eiroparks nez kāpēc nevar? Auto taču nav jāpārreģistrē katru reizi, kad tiek mainīta dzīvesvieta. Lai iekļauj tos 2 EUR par informāciju klāt pie soda, būšu bijusi vainīga - samaksāšu. Bet šādi rodas iespaids, ka paziņojumus par sodiem speciāli sūta uz vecām adresēm. Vēstulei par nenomaksātu sodu vispār būtu jābūt ierakstītai! Lūk, piedzinēji vēlāk gan prot vainīgo uzmeklēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!