Autobuss aizbrauc garām un pat nepiestāj. Pasažieri ir izmisumā un spiesti kavēt darbu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

5 komentāri

Salaspils iedzīvotāji allaž gaidījuši autobusu uz Rīgu pieturā, kas atrodas Gaismas un Mazās Doles ielas krustojumā. Nekad neesot bijis problēmu, taču maija vidū tās sākušās.

Neatkarīgi no tā, ka vairāki pasažieri, kā jau katru rītu, gaidījuši autobusu, lai nokļūtu uz darbu Rīgā, tas aizbraucis garām. Pasažieri nokavējuši darbu un bijuši neizpratnē, kālab autobuss nepieturējis?

SIA “Galss buss” vadītājs Andrejs Ņikitins skaidro, ja ir pieturvietas zīme, tad jāpietur, ja pieturvietas zīmes nav, tad nedrīkst pieturēt. Šai gadījumā neesot pieturvietas zīmes. Par pieturvietām atbildot pašvaldība vai VAS “Latvijas Valsts ceļi”. Šajā gadījumā Salaspils novada dome.

Salaspils domes pārstāve Lolita Balcerbule skaidro, ka pieturvietu reģistrā neesot norādīts, ka Mazās Doles ielas krustojumā būtu pieturvieta.

Salaspiliete Sandra iebilst, ka zīme, kas norāda, ka ir autobusa pietura bijusi uzstādīta, taču kāds to nolocījis, un tad tā pazudusi pavisam, taču autobusi vienmēr pieturējuši līdz brīdim, kad mainījies šoferis.

Salaspils novada domes pārstāve Lolita Balcerbule norāda, tiklīdz saņēmuši ziņu no iedzīvotājiem, ka viņu vēlme ir pieturvietas ierīkošana, sazinājušies ar VAS “Latvijas valsts ceļi” un jau saņēmuši apstiprinājumu, ka pieturvietu norādītajā ielā drīkst ierīkot. Tagad tikšot uzsākta projekta izstrāde.

Foto