Riharda un Samantas laiks šobrīd ir ļoti aizņemts – notiek aktīva gatavošanās abu kāzām. Šķitis, ka viss ir kārtībā un atlicis vien gaidīt lielo dienu, taču uzskats mainījies, kad pāris devies uz izvēlēto dzimtsarakstu nodaļu Pārdaugavā, lai vienotos par šampanieša zāles izmantošanu. Viņi saņēmuši aizliegumu to izmantot, tāpēc ir sarūgtināti, ka būšot bez glāzes dzirkstošā dzēriena jāiztiek.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Ilona Zepa

  Ilona Zepa

  Varu pateikt pēc pieredzes. Es šo šampaniešu zāli apkalpoju 6 gadus. Bieži jaunais pāris vēlas vienkārši sarakstīties bez svinībām. Bet ir viesi kuri vēlas apsveikt!!! Un tas ir ļoti ērti pēc sarakstīšanās tur pat uz vietas radīt svētku, prieka sajūtu, izdzert šampanieti, apēst kādu konču vai augli un nofotogrāfēties atmiņai 😊 un noteikti katrā dzimtsarakstu nodaļā ir vajadzīga šampaniešu zāle! Un zāli izmantoja gandrīz visi pāri! Pat ja svinības bija paredzētas vēl arī kaut kur citur 😊
 • Inta Šteinberga

  Inta Šteinberga

  Njaaaa. Precējāmies pagājušajā vasarā un pirmo šampanieti ar viesiem dzērām Daugavmalā. Bija daudz skaistāk un burvīgāk. Fotogrāfijas ar viesiem daudz mīļākas. Jutās visi daudz svinīgāk un pacilātāk. Mēs noteikti par šampanieti nepiespiesta un skaistā vietā, nevis kādā saspiestā telpā kurā nav ērti ne pārim ne viesiem.
 • Inga Dulberga

  Inga Dulberga

  Šausmīga traģēdija. Ka nu tagad pārdzīvos ka šampanietis bus jādzer vēlāk.... :D :D :D
 • Inese Pavļiva

  Inese Pavļiva

  Tev būs sakopt aiz sevis un tad jau varēsi laistīties.Par katru sīkumu tik uz Bez tabu!Mēs nemākam vairs komunicēt ar cilvēkiem un saprast viņu teikto.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!