Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

64 komentāri

Pirmdienas vakarā nelielo Raunu Vidzemes novadā pāršalca briesmīga ziņa, ka vietējā skeitparkā par puisēna dzīvību cīnījušās trīs mediķu brigādes.

Ciemata iedzīvotāja norāda, ka 11 gadus vecais puisēns kritis no velosipēda un guvis smagas traumas.

Eleonora
Raunas iedzīvotāja

11 gadīgais puisis nokrita no riteņa, gūstot vairākus kaulu lūzumus, salaužot galvas kausu. Ātrā palīdzība (trīs ātrās palīdzības brigādes) atradās pie viņa 3 stundas, veicot reanimāciju.

Puisis tika atdzīvināts un nogādāts Rīgā, bet atrodas komā un ļoti sliktā stāvoklī. Nedz policija, nedz iecirkņu inspektors uz notikumu neizbrauca.

Aculiecinieku fotoattēlos redzams, ka puisēns skeitparkā zaudējis lielu asins daudzumu. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša apstiprina, ka saņemts izsaukums no Raunas skeitparka.

Ilze Bukša
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve

Pirmdien saņēmām izsaukumu no Raunas, cietušais smagā stāvoklī nogādāts Rīgā.

Raunas iedzīvotāja novērojusi, ka skeitparks atrodas sliktā tehniskā stāvoklī: ”Tam vairākus mēnešus bija salauztas margas. Ir caurumi kalniņu virsmās, vienā no caurumiem pat ir sirseņu pūznis, tāpēc nav brīnums, ka puisim ir paslīdējis ritenis, kā to norāda aculiecinieks”.

Puisēnam galvā neesot bijusi ķivere, kas, iespējams, šajā gadījumā būtu samazinājusi gūto traumu apmēru.

TOP komentāri

 • Signe Verigo
  +80 +77 -3

  Signe Verigo

  Cik visi gudri un pareizi vecāki! Prieks klausīties, kā visu bērniem ir galvās ķiveres un visi zin kur katru minūti ir viņu bērni. Tagad vainīgi vecāki....ka tik kādu nosodīt. Domāju ka dzīve viņus tā jau sodīja vis nežēlīgākajā veidā, bet nē vēl tak vajag drusciņ viņus nosodīt, nomētāt ar akmeņiem. Mīļie cilvēki vai jūs maz saprotat ko nozīmē zaudēt bērnu? Kāda starpība kurš vainīgs....galvenais lai vecāki šo visu drausmīgo traģēdiju pārdzīvo paliekot pie veselā saprāta. Jo es drošvien sajuktu prātā.
 • ...
  +41 +35 -6

  ...

  Nezinu kā ar ķiverēm, bet noteikti katrs atcerās tādu momentu, kā pa ceļam uz skolu, aizejot aiz mājas stūra tiek novilta cepure. Domāju,ka ar ķiveri ir līdzīgi. Bet nu protams, ja vecāki, tādu pat nenopērk, tad vispār nav par ko runāt!
 • Arī domāju
  +21 +14 -7

  Arī domāju

  Noteikti Eleonora, Raunas iedzīvotāja tagad ir gandarīta, ka ir izdevies radīt, viņasprāt, sensāciju. .... fotografēt bērna, kurš gājis bojā,asinis...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl