Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Komentāri

Dzīvokļa pārdevējs, iespējams, bailēs no kundzes dusmām, tā arī dzīvoklī nav parādījies un pircējai nav atvainojies. Tomēr apmaksājis remontdarbus, kuru laikā atkal pie sienām piestiprinātas rozetes.

”Bez Tabu” jau ziņoja par 76 gadus vecās Genovevas nedienām, nopērkot it kā izremontētu dzīvokli Maskavas ielā, Rīgā. Galu galā atklājās, ka dzīvokļa remonts veikts ļoti pavirši, pat apzināti cenšoties ”aizmālēt” pircējas acis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā viens no atklātajiem pārsteigumiem bija tas, ka celtnieki pie sienām bija piestiprinājuši rozetes, kurām nebija elektrības pieslēguma. Vairāk skaties šeit!

Pēc ”Bez Tabu” sižeta kundze saņēma vairākus zvanus un piedāvājumus palīdzēt. Atsaukušies arī vairāki juristi, kuri bez atlīdzības bija gatavi uzsākt tiesvedību ar dzīvokļa pārdevēju. Saprotot, ka kundzes pusē nostājusies liela sabiedrības daļa, dzīvokļa pārdevējs apmaksājis remontdarbus dzīvoklī, kuru laikā visas nepilnības novērstas.

Genoveva
Dzīvokļa īpašniece

Tagad visiem darbiem sekoju līdzi, skatījos, ko celtnieki dara. Viņi pat bija apvainojušies, ka skatos uz pirkstiem, taču es sapratu, ka tā ir vienīgā izeja.

Tualetē gan joprojām nevar normāli apsēsties un aizvērt durvis.

Diemžēl, Genovevas kundze nupat saņēma vēstuli no apsaimniekotāja, kurš neko labu nevēsta. Skaties video un uzzini, kas par likstu kundzi piemeklējusi šoreiz.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl