Atceries pensionāri, kuru pamatīgi ”uzmeta” dzīvokļa pārdevējs? Viņas dzīvoklī atkal viesojušies strādnieki…

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

0 Komentāru

Dzīvokļa pārdevējs, iespējams, bailēs no kundzes dusmām, tā arī dzīvoklī nav parādījies un pircējai nav atvainojies. Tomēr apmaksājis remontdarbus, kuru laikā atkal pie sienām piestiprinātas rozetes.

”Bez Tabu” jau ziņoja par 76 gadus vecās Genovevas nedienām, nopērkot it kā izremontētu dzīvokli Maskavas ielā, Rīgā. Galu galā atklājās, ka dzīvokļa remonts veikts ļoti pavirši, pat apzināti cenšoties ”aizmālēt” pircējas acis.

Kā viens no atklātajiem pārsteigumiem bija tas, ka celtnieki pie sienām bija piestiprinājuši rozetes, kurām nebija elektrības pieslēguma. Vairāk skaties šeit!

Pēc ”Bez Tabu” sižeta kundze saņēma vairākus zvanus un piedāvājumus palīdzēt. Atsaukušies arī vairāki juristi, kuri bez atlīdzības bija gatavi uzsākt tiesvedību ar dzīvokļa pārdevēju. Saprotot, ka kundzes pusē nostājusies liela sabiedrības daļa, dzīvokļa pārdevējs apmaksājis remontdarbus dzīvoklī, kuru laikā visas nepilnības novērstas.

Genoveva
Dzīvokļa īpašniece

Tagad visiem darbiem sekoju līdzi, skatījos, ko celtnieki dara. Viņi pat bija apvainojušies, ka skatos uz pirkstiem, taču es sapratu, ka tā ir vienīgā izeja.

Tualetē gan joprojām nevar normāli apsēsties un aizvērt durvis.

Diemžēl, Genovevas kundze nupat saņēma vēstuli no apsaimniekotāja, kurš neko labu nevēsta. Skaties video un uzzini, kas par likstu kundzi piemeklējusi šoreiz.

0 Komentāru