Asiņo visu acu priekšā! Publiskots video, kas apstiprina aculiecinieku un šofera bezdarbību Liepājā!

Bez Tabu jau ziņoja par ceļu satiksmes negadījumu Liepājā, kas raisījis plašas diskusijas par šofera bezpalīdzību un apkārtējo vienaldzību. Raidījuma rīcībā nonācis video materiāls, kas Bez Tabu izskanējušo informāciju par cilvēku tikai apstiprina.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • ...

  ...

  Īstenībā butu labi tos pirmas palidzibas kursus ik pa 5 gadiem atsvaidzināt, jo, ja godigi, pasai ari 10 gadi tiesibas, bet neko no tiem kursiem neatceros. Butu japiemem likums ka soferi tomer ik pa kadam laikam vinus iziet velreiz.
 • Edgars

  Edgars

  Video skatoties.....to extrim cienītāju opi diez vai kāds cits arī būtu ieraudzijis. Vienīgais tas kad varbūt ar vieglo autiņu būtu veikt vieglāk negaidītu manevru.
  Visi kliedz un zākā autobusa vadītāju,kad nesniedza pirmo medicīnisko palīdzību cietušajam. Gribētos redzēt jūsu reakciju un darbības pēc avārijas kur jūs būtu notriekuši cilvēku.
  Kādēļ neviens nepārmet tiem kas stāvēja malā filmēja un fotografēja? Vai beztabu zvaigznei vaarenaijai blondajai sindijai,kura esot apstājusies lai palīdzētu cietušajam,tik viņu nevienā video nevar manīt pie cietušā? Kā arī policijas darbiniekam kurš tā negribīgi apstājās jo luksaforā iedegās sarkanā gaisma,dodu 100% ja luksafora degtu zaļā gaisma policijas darbinoeks nebūtu apstājies.
  Visi bļauj vajadzēja apsegt un pārsiet galvu cietušajam...
  1. Vajadzēja uzreiz izsaukt ātros
  2. Apsegt ar follija segu pēc iespējas mazāk kustinot.
  3. Ja nēsi mediķis citu tur neko nevarēja darīt.
  4. Daudzi bļāva par aptieciņām un kā bez cimdiem skārties klāt viņam utt
  5. Brīnumainā kārtā burvīgajā aptieciņā ir gan follija sega gan arī mediciniskie cimdi....vismaz divi pāri.
  6. Video bija policijas darbinieks minēja kad krimināllikuma kaut kādā tur punktā var saukt pie atbildības un sods ja nemaldos teica 2 gadi brīvības atņemšana. Par to kad esot atstāts bez PP cietušais.
  Pēc policista teiktā sanāk kad visiem kas bija autobusā ieskaitot vadītāju,tie kas vienaldzīgi pabrauca garām,blondīne sindija,policijas darbinieks un tie kas no malas skatījās,filmēja un fotografēja....JĀSODA AR CIETUMSODU UZ 2 gadiem
  • ...

   ...

   Tu esi tizls? Tavuprāt visi garāmgājēji un blondīne notrieca opi, ka būtu atbildība jānes , vai tomēr šofera vadītājs notrieca??
   • /././.

    /././.

    pilnīgi piekrītu Edgaram.visi tik bļauj ka šoferis šo,šoferis šito. bet kāda tad būtu jūsu reakcija gribētos gan redzēt un nedod dievs jums to piedzīvot. es notriecot meža zvēru kādu pusstundu pēc tam vēl esmu ne savā ādā,bet notriecot cilvēku,nezin kas būtu..... Tā kā aizdomājieties pirms kādu avainotu. Un onkulītis ar labais,ar kruķi knapi var paiet un lien pāri ielai kur pilns ar mašīnām.
 • Es

  Es

  Tas nav pirmais gadījums kad iesaistīts Liepājas sabiedriskais transports.Liepājas AP šoferi,maigi sakot ,ir pielīdzināmi zombijiem.Vienmēr īgni,neapmierināti,rupji.Esmu novērojusi ka pat uz gājēju pārejas gājējs nevar būt drošs,autobuss vārda tiešā nozīmē brauc uz pēdām.Un tad vēl skaļi lamājas.Autobuss pilns ar cilvēkiem,pieturā palūdzu lai izlaiž pa priekšējām durvīm,nācās noklausīties kāpēc viņam jāverot visas durvis vaļā,jo sals esot.Nu ja neapmierina darbs,ej meklē citu darbu,kāpēc jācieš līdzcilvēkiem.
  • meitene

   meitene

   Nē visi ir slikti, un bāžami vienā maisā. Jebkurā vietā ir arī labi cilvēki. Un mēs nezinām kā šadā situacijā būtu Rīkojušies mēs, ja cilvēks knapi iedams, burtiski paskrien zem riteņiem.
 • Muša

  Muša

  Vai onkulītim viss kārtībā? Tik ļoti asaras sāka birt skatoties video. Lūdzu atbildiet uz jautājumu, lai varu justies mierīgi, ja onkulītim daudz maz viss tagad ir kārtībā...;(
  • ...

   ...

   Lasīju ka tagad ir reanimācijā smagā stāvoklī. Es arī nevaru noskatīties normāli to video,..viss asiņo... neviens pat nenorobežo satiksmi, mašīnas tik brauc garām blakus viņam guļošam, apkārt neviens neiedomājās ka var notikt otra nelaime un nemanot kāds var otrreiz viņam uzbraukt virsū?! Un ko tas policists tur gorās, viņš nav instruēts kā vajag norobežot notikuma vietu?! Kāpēc mašīnu nometa 10m attālumā nevis mēģināja ierobežot tur satiksmi, piem kaut vai novietojot savu policijas auto blakus guļošajam?!
 • Armands Tilla

  Armands Tilla

  Nu ko ,cerams ka nākamreiz kad būs nepieciešama palīdzība.šiem lieciniekiem ,Karma darīs savu
 • neo

  neo

  Gājējs bija labi saskatāms jau pa lielu gabalu.Bet kā novērojumi rāda tad Autobusu šoferiem telefons ir neatņemama dienas sastāvdaļa.Plus Liepājas autobusa parka šoferi neizceļas ar augstu intelektu.
  • Edgars

   Edgars

   Neo tev ar steigu jāiet pie acuārsta ja tu video varēji saskatīt uzreiz to veco opi kirš jau vienu braukßanas joslu bija šķērsojis un otrai jau līdz pusei ticis,kad vadītājs ieraudzīja viņu.
 • Ilze
  +10 +10 0

  Ilze

  Saprotu, ka smagi cietušos nedrīkst kustināt, bet asarām birstot, domāju, kāpēc neviens nepārliecinājās vai kungs ir pie samaņas? Vai tiesām nevienam nebija folijas sega? Nevienam? Tauta, kas ar jums notiek? Uz kurieni mes ejam? Tā kunga vietā varēja būt kads mīļš cilveks mums katram- tētis, opitis!!!
 • Armands

  Armands

  Rodas jautājums, kam vispār domāto pirmāa palīdzības kursi visiem topošajiem šoferiem, ja tad, kd vajag visi apkārt stāv un truli lūr kā asisn peļķe paliek aizvien lielāka
  • ...
  • Edgars

   Edgars

   Armand es atbildēšu uz tavu stulbo jautājumu.
   Šādos gadījumos 90% vadītāju kuri notriekuši cilvēku ir šoka stāvoklī un uz adekvātu rīcību nav ko cerēt. 10% vadītāju varbūt pēc avārijas varētu adekvāti rīkoties. Procentos varētu es kļūdīties....bet aptuveni tā ir.
   Ko tev tajā dažu stundu laikā ko autoskolas PP apmācībā tev iemāca pārbaudīt pulsu,elpošanu,stabilo sangulu,uzlikt nospiedošo pārsēju un visādu huiņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!