Asiņo visu acu priekšā! Publiskots video, kas apstiprina aculiecinieku un šofera bezdarbību Liepājā!

Bez Tabu jau ziņoja par ceļu satiksmes negadījumu Liepājā, kas raisījis plašas diskusijas par šofera bezpalīdzību un apkārtējo vienaldzību. Raidījuma rīcībā nonācis video materiāls, kas Bez Tabu izskanējušo informāciju par cilvēku tikai apstiprina.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Kikiii

  Kikiii

  Cerams,tev Sindija ari moca sirds apzina,ka visur pasniedzi sevi,ka glabeja.A video viss skaidri redzams,nekadu palidzibu onkam nesniedzi!!!!!!Tas ka staveji lureji un lamajies soferu nenozime glabt.Laikam navadzete,kad meloja ,ka meginaji glabt.Nezinaji?,Ka kameras autobusos..zel!
 • Mmmm

  Mmmm

  Tik nesaprotu kUR ta SINDIJA..censas palidzet cietusajam?!!Ja butu gribejusi palidzet nebutu gajusi lamaties ar soferi..ja jau ka pati Bez tabu teica,ka katra minute no svara..ko tad neglaba?!Kapec neizlika trijsturi?!Kapec nepanema uzreiz no sava auto vina aptiecinu?!Glabeja atradusies.Tada pati neliete ka soferis..SINDIJA TIK ATSKIRAS NO SOFERA AR TO..KA VEL SAFOTOGRAFEJA.Un nedod Dievs,ja man ta tumsas drebes izskrietu peksni cilveks prieksa auto...un SINDIJA TEV FUII LIELS KAUNS.PALIDZE ATRADUSIES.VIDEO NEKUR NEBIJ MANAMA TAVA PALIDSIBA ZINKARIBA GAN.
 • Baiba

  Baiba

  Šausmas... līdz kam ir jānodzīvojās... necilvēcība... kas notiek ar cilvēkiem.. ja tos vēl par tādiem var saukt!
 • Šhoks
 • Olga

  Olga

  Man arī bija negadījums ar cilvēku...bija šoks..bet cilvēciskumu es nezaudēju.
  Bet šoferis mierīgi runā pa telefonu.
  Tādiem nevajag stradat.. pilsēta irko izvēlēties.
 • Olga

  Olga

  M an arī vienreiz bija negadījums ar cilvēku.. man arī bija a šoks .bet cilveskums un pieklājība palīdzēt cilvēkam. Nevis turpināt runāt pa telefonu.. ta d šoks nav. Tādām šoferim nav jāstrādā.. kam tāda vienaldzība.
  Tagad var izvēlēties šoferus .
 • Eduards Edžus

  Eduards Edžus

  Visa šī epopeja beigsies ar to, ka vadītājs bija šoka stāvoklī. Skumji...
 • STULBUMS!

  STULBUMS!

  Video arī ļoti labi redzams, kā tautas varone Laimiņas kundze neveic nekādas darbības. Viņa nepiegāja klāt cietušajam, nezvanīja ātrajai palīdzībai un, kad šoferis viņai kaut ko deva no aptieciņas, viņa to neņēma.
 • MacBeton

  MacBeton

  Autobusu parks vispār ir kaukāds "augstāks" un "vienlīdzīgāks" par citiem kantorītis.
  Apskates iziet ar autobusiem kuros nav aptieciņas, kuri nav tehniskā kārtībā. Šņāc un grab un strīķējas, lai gan pāris gadus veci. Vel nesen Ūliha ielā vienam autobusam 1kārši nolūza ritens! Labi ka neiepisa kādā pieturā, pilnā ar cilvēkiem, vai stabā. Un par to nevienam nekādi sodi nav.
  To sūdu iestādi pretlikumīgi uztaisija par monopolu un tagad kāš naudu dotācijās no budžeta un ceļ biļešu cenas. Un izmet naudu par visādiem LMT internetiem, kaukādām GPS huiņām, un pats labākais - viņiem ofisā ir 250Mbps internets un pilna laika datorspec, kurš absolūti neko nejēdz no datoriem. Kaukāds radinieķelis bosam droši vien.
 • Nezinite

  Nezinite

  Cilveki tiesam bezpalidzigi un mediki tik ilgi brauca! Sausmas vnk bezadbdiba vnk ,soferis ar tikai izskreja un viss! Uzreiz momenta bija jasauc atrie un sliktaka gadijuma japieiet un jaruna ar cietuso lai vins vismaz butu pie samanas ! Nevis vienaldzigi izsktiet paskatities rinki un aiziet atpakal!
  • mja

   mja

   ....un sliktaka gadijuma japieiet un jaruna ar cietuso lai vins vismaz butu pie samanas ! Nevis vienaldzigi izsktiet paskatities rinki un aiziet atpakal!=UN SLIKTĀKĀ GADĪJUMĀ=ko nu gvez..tur jāiet MOMENTĀ klāt,un jaskatās kāda situācija!!!!
  • Zoja

   Zoja

   Mediķi ilgi brauca?!?! Tu esi muļķe vai izliecies par tādu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!