Asiņo visu acu priekšā! Publiskots video, kas apstiprina aculiecinieku un šofera bezdarbību Liepājā!

Bez Tabu jau ziņoja par ceļu satiksmes negadījumu Liepājā, kas raisījis plašas diskusijas par šofera bezpalīdzību un apkārtējo vienaldzību. Raidījuma rīcībā nonācis video materiāls, kas Bez Tabu izskanējušo informāciju par cilvēku tikai apstiprina.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • lsd

  lsd

  Saprotu, kapec cilveki ir tik kutri:
  1) nezin ko darit.
  2) nevelas iesaistities, jo pecak vinus izvazas pa visam valsts iestadem, dot liecibas un ta talak un nedod Dievs busi ne ta palidzejis un tevi vel uz apsudzeto sola uzliks.
 • Šofere

  Šofere

  Iela ir gara,intesīva satiksme,domāju,ka gājēju pāreju,kas ir ielas sākumā,vajadzētu pārkàrtot nedaudz tālāk vai nodrošināt ar vēlvienu gājēju pāreju.
 • janiso

  janiso

  Tam vecim sižeta beigās kājas drīz vairs nesāpēs. Un vispār vairs nekas nesāpēs.
 • vājprāts

  vājprāts

  Nu reāli , vienkārši kas ar tiem cilvēlkiem notiek , visi prost staigā apskatās , vai pabrauc garām. Neviens pat tuvumā neuzdrošinājās pieiet vienkārši es esmu šokā , tagad sāku domāt ja kādam tuvs cilvēks tur būtu arī vnk stāvētu malā un skatītos bet fuu fuu labi ka tā nau. Nu tagad zinam kādi patiesībā ir cilvēki. Es saku es pats esmu šokā par to visu ko redzēju :( žēl tā nabaga vīra un tiem kuri bija tur blakām macieties no kļūdām un nebaidaties cietušajam pieiet klāt un pārbaudīt kāds ir viņa stāvoklis:(
 • EsEs

  EsEs

  Vai tad atkal kārtējais alkoholiķis atklājas kas vada Liepājā autobusu? Nav jau pirmā reize. Ok, cilvēks negāja pareizā vietā pāri ceļam. Bet viņu varēja jau redzēt pa gabalu. Ko tad sāksim nobraukt katru, kas neiet pareizā vietā pāri ceļam?!?!
  Kāds diez ir Liepājas autobusa parka skaidrojums šim visam?
  • Liepājas satiksme

   Liepājas satiksme

   Liepājas satiksmes šoferi -lielākā daļa neatbilst sava darba normām . Pati esmu saskārusies ar izlietotām biļetēm , tikmēr manu naudu iebāž sev kabatā ,plus vēl šis notikums . Es uzskatu , ka ir nepieciešams pārbaudīt visus šoferus , jo puse no tiem ir tikai tādi , kuri ar gariem zobiem dara savu darbu.
 • Neizpratne

  Neizpratne

  Protams,ka šoferis nav bez vainas,bet viņš bija šoka stāvoklī(varat pameklēt ak postraumatisks šoks,ak reakcija uz smagu stresu utt),iedomājies,ka ir nogalinājis cilvēku. Pēc Sindijas stāsta jau uzreiz var saprast,ka šoferis nebija spējīgs rīkoties,ja viņš neatbildēja utt.Maz ticams,ka pa tel viņš mierīgi runāja ar mīļoto. Jebkurš normāls cilvēks saprot,ka šādā situācijā ir jāuzņemas vadība kādam,kurš ir rīkoties spējīgs un ir vienalga,tas ir šoferis vai kāds cits. Acīmredzami,neviens cilvēks šajā sižetā nav normāls,normāli cilvēki būtu darbojušies kopīgi. Viens izlicis trīstūri,otrs saucis nmp,pārējie mierīgi varēja pieiet pie cietušā un pārbaudīt vitālos rādītājus,apsegt,tiešām kaut vai paši ar savu jaku. Neviens normāls cilvēks nemeklētu,kurš vainīgs,jo svarīgākais šajā brīdī ir tikai un vienīgi mirstošais cilvēks,kam vajag palīdzēt,kas to dara tam nav nekāda nozīme. Šajā situācijā cietušie ir abi gan šoferis,gan notriektais opis. Visfantastiskākais ir tas,ka mūsu burvīgā sabiedrība,kas vienmēr pie visa vaino ārstus,ka viņi ir ciniski,slepkavas un nesniedz tūlīt palīdzību,ja cilvēks izlemj 3naktī pārbaudīt,kāpēc viņam jau 2mēnešus uz dibena ir pumpa,nav spējīga veikt viss primitīvākās darbības,kas būtu jāveic jebkuram sabiedrības loceklim,arī ne mediķiem, situācijā,kad tiešām ir apdraudēta cilv dzīvība. Gribētos teikt,ka,diemžēl,lielākā daļa sabiedrības ir degredēti,uz savu labumu tendēti subjekti,kuri vienmēr no visiem pieprasīs nez ko,bet paši nav spējīgi sabiedrībai sniegt neko. Visintresantākais ir tas,ka cilv kurš tik ļoti grib palīdzēt sāk ar uzbrukumu šoferim,kurš atrodas reāli šoka stāvoklī,it kā aizliedza palīdzēt. Piedodiet un atvainojiet,bet neviens nevienam nevar aizliegt palīdzēt,būtu gribējusi būtu palīdzējusi,tiešām kaut vai savu jaku uzklājusi,bez aptieciņas ar var iztikt,uzvelc kaut vai plastikāta maisus rokās,lai nenosmērātos ar asinīm.Neizpratnē esmu par cilv izpratnes trūkumu,vienaldzības līmeni(šeit nedomāju šoferi),nespēju un nevēlēšanos neko darīt,tikai postfaktum tēlot varoni,no kura tur nekā tāpat nav,tāda pati lune,kā pārējie.
 • .

  .

  Tieši ta cilveks šoka ko viņš var palīdzēt visi tādi gudrinieki baigi paši kauko varetu izdarīt
  • jautājums

   jautājums

   bet "šoka"stāvoklī apskatīties, kādi autobusam bojājumi, to gan var, ja?
  • . Atbilde

   . Atbilde

   Ja esi cilvēcīgs cilvēks , tu pat šoka stāvoklī vari palīdzēt , bet ja tik daudz tās smadzenes ir . ;)
 • Oii

  Oii

  Sakiet ko gribat, bet baisa vienaldzība šajā video ir kā uz delnas. Neviens!!! Neviens nepiestāj pie tā cilvēka, n tie auto brauc tuvu garām, pat liekas- vēl kāds tūlīt virsū uzskries.. Tas nav normāli. Bet tomēr arī traci sacēlusī meitene nedara NEKO...
  • vājprāts

   vājprāts

   Vot es par to pašu , nu neviens neko neizdarīja , pilnīgi neko , būtu vismaz kāds piegājis un pārbaudījis vīra stāvokli vai ko tādu , bet nē labāk ir vienkārši no malas paskatīties.:(
 • Karina Vasiļjeva

  Karina Vasiļjeva

  Ļoti sāpīgi skatīties un saprast , kas notiek pie mums!
  Es saprotu ka opīts, varbūt pats bij vainīgs, nu vāja tā redze, lai redzētu tumsā, un tās daudzās mašīnas, grūti, un vecuma dullums " gan jau apstāsies", vai "nav jau tramvajs...".
  Grūti bij šoferītim redzēt, protams
  Bet cilvēciskai līdzjūtībai ir jābūt, nu nevar atstāt nabaga cilvēku, tur zemē guļam, apsegt vismaz,pārbaudīt vai viss kārtībā!
 • sweisen

  sweisen

  Intersanti gan,vai tam mentam nemācīja ka jāsniedz pirmā palīdzība , ja jau to nedara autobusa soferis . Abiem pa krāgu. Paldies dievam,večuks izdzīvoja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!