No jumta krītoši ķieģeļi, apmetuma gabali, kuri regulāri lobās nost no Puikules muižas fasādes un krītot apdraud garāmgājēju drošību. Nesenā pagātnē šāda ķieģeļu krišana varēja beigties ar traģēdiju, un tikai laimīgas sagadīšanās pēc tas nesadragā ratiņos guļoša zīdaiņa galvu.

Atpakaļ uz rakstu

30 komentāri

 • Taņa

  Taņa

  Agritai taisnība,viss nāks atpakaļ, bet diemžēl uz bērniem. Ritiņa ir pilna ar negatīvo enerģiju, ka krupji lec pa muti laukā. Nav jāmeklē vainīgais, bet jāpadomā kapēc tā notika un ko savā prāta mainītu, lai nepiesaistītu tādas nelaimes, jo visa negatīvā enerģija aiziet uz bērniem.
 • Maruta

  Maruta

  Nu traks var palikt, vakar gāju garām skolai un ko redzu, ka tā pati māmiņa ļauj saviem bērniem,kuri it kā jau cietuši , iet aiz norobežojuma spēlēties pie skolas. Kad ieminējos, lai nu tā nedara, izlamāja mani ar divstāvīgiem vārdiem, ka bail pat palika. Laikam jau caur bērna nelaimi grib kļut slavena TV zvaigne
  • Paziņa

   Paziņa

   Marutina ko tu tagad te muldi. Es caur savu logu redzēju kā māte it kā ar cietušo bērnu vispār gāja uz rokām un nesa garām. Neviens bērns tur nelien, ka tu te tagad stāsti!
 • Maruta

  Maruta

  Loti labi zinu šo ģimeni, uzkrita tikai maza šķemba un nekas traks nenotika, skolai viss kārtībā un tur ir droši, pati eju katru dienu uz turieni. Uztaisīta tikai liela brēka, ko arī mātei patīk darīt,jau no agra rīta gaidija TV3, pat kleitu uzvilkusi, jo ikdienā staigā biksēs. Bet to ka ar abiem bērniem grūtniecības laikā pīpēja un dzēra enerģijas dzērienus, kas tagad atsaucas uz bērna veselību, katru otro mēnesi brauc uz slimnīcu ārstēt plaušu slimības, tas viņiem ir mazsvarīgi.
  • Agrita

   Agrita

   Maruta! Tizls komentārs! Laikam jau katrā ciematā ir tāds cilvēks ka tu! Kas cenšas otru cilvēku noniecināt. Lai kā arī tur bija vai nebija, bet viss ir pateiks un parādīts! Lai tak māte dzīvo kā vēlas! Ne jau tava problēma ko viņa dara un ko nedara! Dzīve jau nāk viss atpakaļ tāpat agrāk vai vēlāk!
 • Letīcija
 • Sintija Ozoliņa
 • Sintija Ozoliņa
 • Juta Isate

  Juta Isate

  Norvēģijā, ja māja ir nedaudz nosēdusies, to nojauc, jo tā var kļūt bīstama. Latvijā gaida, kamēr kāds iet bojā un tad... neko nedara.

  Maksimā vainīgas bija skrūves, te - putni. Putni, kas dzīvo Valda Bārdas galvā. Un tā brūkošā ēka ir bērnudārzs, bet pašvaldībai šis fakts nešķiet pietiekoši svarīgs, tāpēc jāpagaida, līdz tā ēka bŗūk, nevis regulāri jāveic uzlabojumi??????!!!!!!!!
 • Madara Robule

  Madara Robule

  Ja naw kiegelis kritis no ta torna kuru apsekoja tad viss kartiiba... Murgs. 😡
 • Iai palaimējas

  Iai palaimējas

  Tu publiski pareizi un vienmēr loģiski domājošais prātavīrs, es no visas sirds novēlu, lai visi ķieģeļi no augšas krīt tev garām ! Labu rītu un mierīgu un jauku dienu, bez krītošiem ķieģeļiem!
 • Anna

  Anna

  Uzkrita lauska no ķieğeļa, nevis ķieğelis un bērnam viss ir kārtībā...no mušas izpūsts zilonis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!