“Arī veci un slimi iet uz veikalu! Vajadzīga ietve.” Par 11 miljoniem eiro pārbūvēta “Maxima”, ietve līdz tai izspēlē jokus

Janvārī pēc vērienīgas rekonstrukcijas Rīgā, Andreja Saharova ielā, durvis no jauna vēris milzu veikals “Maxima”. Veikala pārbūvē un apkārtnes teritorijas labiekārtošanā ieguldīta rekordsumma – 11 miljoni eiro. Veikala apmeklētāji gan norāda uz nebūšanām: izbūvēto ietvi, kas nevis atvieglo, bet gan apgrūtina nokļūšanu veikalā.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Hmmm

  Hmmm

  Vai tiešām dažu slinku indivīdu dēļ ir jābojā labiekārtota vide, bezkauņas, tik slinki cilvēki mūsdienās, ka nevar paiet dažus soļus tālāk un aiziet uz veikalu kā visi citi cilvēki.
 • @dainis_freeman

  @dainis_freeman

  Tā ir ņirgāšanās. Nav jābūt sevišķi gudram, lai saprastu, kur cilvēki iet. Par intensīvu kravu mašīnu kustību nepavisam nav attaisnojums, jo, apejot apkārt, cilvēki tāpat ies pāri kravu mašīnu zonai.
  Pie tam ir vēl divas vietas, kur ietves ir pavirši sabūvētas vai to nav. Otra ir uz Dzeņu ielas pieturu, kur visi arī steidzas uz autobusu pa dubļiem.
  Iesaku vispār ap Maximu apbūvēt žogu, lai cilvēki ērti var tikt novirzīti uz citiem veikaliem un nemokās galvassāpēs, pa kuriem labirintiem iziet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!