Arhitekte Zaiga Gaile: “Vēsturiskajā centrā mazgās auto?” Automazgātava Kārsavas sirdī “noliek uz pauzes”

Kārsavas novada domnieku tuvredzība pret vēsturisko mantojumu novedusi pie pilsētas vēsturiskā centra ainavas iedragāšanas. Līdzās bijušajam linu pieņemšanas punktam, vienai no senākajām mūra ēkām novadā, kā arī netālu no citām vēsturiski nozīmīgām celtnēm pilsētas pašā centrā ļauts būvēt automazgātavu. “Ja nav par parūpējušies par vēsturisko centru, ja tas nav svarīgi, nezinu, ar ko viņi vispār nodarbojas,” kritiska ir Zaiga Gaile, arhitekte, eksperte arhitektūras mantojuma atjaunošanā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Arnis

  Arnis

  Biznesu nevajag, dejosim un dziedāsim apkārt vēsturiskajām vietām plikām dirsām
 • acīmredzamais

  acīmredzamais

  kas bērnībā,ģimenē nav iemācīts,un nav ielikts,52 gados,diez vai ko varam ielikt.Patērētāja domāšana,bez cieņas pret pagātnes mantojumu,bez cieņas,sava novada iedzīvotājiem.
  Izskatās ka arī ar novada domes vadību,jums,Kārsavieši arī nav paveicies,turaties,būsiet Ludzai pievienoti,dzīve uzlabosies.
 • Gunča

  Gunča

  1. Labi, ka cilvēki un tieši jauns cilvēks pasācis kādu biznesu. Ar laiku nāks prāts un idejas kā izmantot blakus māju, varbūt.
  2. Vai Gailes kundze tiešām tik labi pazīst Kārsavu, ka uzņemas apgalvot par tieši šī zemes gabala vēsturisko nozīmību, nosodīt cilvēku, kurš uzsācis darbību, veselu pašvaldību un pat pilsētas iedzīvotājus par kaut kādu iedomātu normu pārkāpumu? Man tas šķiet ļoti augstprātīgi.
  3. Man ir aizdomas par iespējama automazgātuves konkurenta likvidēšanu iesaistot masu mēdijus un "sabiedrībā zināmus cilvēkus".
  4. Lai veicas biznesā!
 • nopietnais

  nopietnais

  Kauns! kārtējo reizi,Kārsavas pašvaldība pierādīja to,ka nav spējīga strādāt,jo pēdējos divos sasaukumos,ir iedzīvotāju dzīve krasi pasliktinājusies.
 • AGedroics

  AGedroics

  Sorosītu mērgļiem viss slikti, kas tiek darīts, kad pamestas ēkas aizaug ar nezālēm, tad gan ir labi, vai ne? Un to Z.Gaili labāk nerādiet, vēmiens nāk, viņas mērkaķa purnu ieraugot!
  • pacans

   pacans

   Nu ko jūs, tas šķunis jau ir ieplānots kā sešzvaigžņu naudas mazgātuve, automazgātuvēm blakus nav jābūt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!