“Ar vēju aizpūstas smadzenes?” Aculiecinieks norāda uz nedrošu bērna pārvadāšanu ar motociklu

Kāds aculiecinieks vairākas reizes galvaspilsētas ielās ievērojis motocikla vadītāju, kura līdzbraucējs ir bērns. Aculiecinieks uzskata, ka motocikla vadītājs rīkojas bezatbildīgi, pārvadājot bērnu, turklāt bērnam nav mototransportam piemērotas ķiveres un apģērbs.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Motobraucējs

  Motobraucējs

  Šajā foto, protams bērns nav atbilstoši ģērbts braucienam ar moto transportu, bet kopumā katrs vecāks izvērtē savā bērna spējas. Arī mūsu bērni no 5-6 gadu vecuma gan paši ar kvadricikliem brauc, gan uz moča pa pilsētu tiek vesti uz/no bērnu dārziem un skolām. Protams, atbilstoša ķivere, apģērbs. Bērni zin kā jāuzvedas uz moča, kas jādara. Protams, bērnam kas moci tik pa gabalu redzējis tas noteikti nebūtu droši, kaut vai tāpēc vien ka viņam ceļā visu izpētīt vajadzētu nevis domāt par to kā jāturas, kur kājas jāliek utt.
  Mani gan vairāk biedē tie gudrīši kas savas atvases uz bākas vizina pirms bērns pat īsti staigāt iemācījies
 • Bērnības

  Bērnības

  Manas bērnības labākās atmiņas kar mazs tieku vizināts ar moci, varētu par viņām atdot dzīvību, uzskatu ka pareizi rīkojas
  • ...

   ...

   Salīdzini satiksmi savā bērnībā, ar satiksmi Rīgas ielās!! Jā tas bērns nokritīs, viņam vēl 10 mašīnas pārbrauks pāri.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!