Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Ikviens, kurš Rīgā iebraucis no Jelgavas puses, pamanījis šos sarūsējušos vārtus, kas jau gadiem ir galvaspilsētas kauna traips.

“2014. gadā, kad Rīga bija Eiropas kultūras galvaspilsēta, vārtus nofotografēju un aizsūtīju Rīgas domei. Lūdzu stabus nokrāsot vai kaut ko izdarīt. Saņēmu atbildi, ka budžetā nav ieplānoti līdzekļi. Kādus līdzekļus te vajag?” retorisku jautājumu uzdod Edmunds, kurš regulāri pārvietojas pa Jelgavas šoseju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma “Bez Tabu” skatītājs Edmunds norāda, ka viņam kauns par šādiem vārtiem. Tāpat vīrietis cer, ka sarūsējušie vārti netiek taupīta kā dāvana Latvijas simtgadei.

Una Ahuna-Ozola, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Šīs transportbūves vēsturiski izvietotas Rīgas ielās, agrāk uz tām izvietoja ceļa norādes uz Rīgu, Jelgavu. Šie ir vienīgie vārti, kas saglabājušies.

Tos bija paredzēts demontēt, izbūvējot Dienvidu tilta 4. kārtu, tā kā tuvāko 2 gadu laikā, visticamāk, projekts netiks īstenots, mēs šo transportbūvi demontēsim nākamā gada būvniecības sezonā.

Bez Tabu skatītājs Āris norāda, ka departamenta pārstāves teiktais neatbilst patiesībai. Šādi paši vārti esot redzami Maskavas ielā pie galvaspilsētas robežas.

Foto

TOP komentāri

  • Lin
    0 0 0

    Lin

    Jau sen ir laiks šo krustojumu sakārtot. Šī vieta ir ļoti bīstama un šeit bieži notiek nopietnas avārijas, jo intensīvas satiksmes laikā, no vecā Jelgavas ceļa nogriezties ievērojot CSN ir praktiski neiespējami, kas būtu atrisināms uzstādot luksoforus. https://www.youtube.com/watch?v=Ic-Tmz2aqP8

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl