“Ar akmeņiem izsit logus; bērni baidās!” Daudzbērnu māte bīstas no bijušā dzīvesbiedra terora

Koknesiete Jolanta civillaulībā ar 10 gadus vecāko Juri nodzīvoja deviņus gadus, attiecībās pārim piedzima seši bērni. Nu jau divus gadus pāris nedzīvo kopā, tēvam ir pārtrauktas aizgādības tiesības, tomēr viņš saskarsmi ar atvasēm cenšas panākt pat ar krimināliem paņēmieniem.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • AB

  AB

  Abi vienā maisā bāžami! Tā mātīte(par mammu grūti nosaukt) tik zin kā dzendēt...bērni no zīdaiņa vecuma ir atstāti vieni mājās kamēr Tā klīst pīpēdama riņķī... Bērni netīri un badā. Svaigu gaisu dienām nebij jutuši... Ar ratiņiem pastaigājoties NEKAD nebij redzēta. To tēvu vismaz var redzēt staigājamies ar bērniem... Pati sev bulciņas pērk un iet parkā uz soliņa norij... Tādai durai visu aizšūt...Fui... Paraugmammīte... Bāriņtiesa- burta kalpi. Aiziet,paglauda durvis un it kā bezspēcīgi,neko nevarot darīt,durvis taču nelauzīs... Nu lūk tā! Negribas lai lasītāji šo radību uzskata par nabaga mammīti,tapēc uzrakstīju!
 • Ļoti žēl, ka tiek dzēsti komentāri!

  Ļoti žēl, ka tiek dzēsti komentāri!

  Nožēlojami, ka man, brīvam demokrātiskā sabiedrībā dzīvojošam cilvēkam, nav tiesības brīvi paust savu viedokli!
 • Bruņinieks

  Bruņinieks

  Bernu tevam ar galvu nav bijis kartiba jau kops dzimšanas,macijies bormaņu paligskola kur nav pabeidzis pat pamatizglitibu.kadu piemeru var dot berniem sads cilveks kas patstavigi dzer,kaujas,lamajas un uzvedas neadekvati.ir pat pabijis psihiatriskaja slimnica ka ari cietuma.sabiedribai bistams,jo alkahola reibuma var izdarit jebko.ja policija un socialie nevar neko izdarit,tad varbut vinu vajag ievietot kada rehabilitacijas centra vai psihene?jo pec vesala cilveka vins neizskatas un neatdekvati uzvedas.vakte bernus pie skolas ka manjaks,nevar zinat vai nevar ko nodarit ari citiem berniem.jaizole no sabiedribas!
 • juris bernu tevs palasiju siki

  juris bernu tevs palasiju siki

  saistiba par logu izsisanu ari pateiksu kopeji . nesu vel devis tadas tiesibas jolantai manus bernus no jauna aiztikt un lai pasakas nestasta . tasjau jolanta nezin ka berni saka man visu atstastit .manu meitu aiztiks un delu atkal esot situsi un spardijusi . kasta tie ir suni ko spardit un viniem nesot miera majas ne izguleties neka no jolantas uzdzives . berni pasi naca sudzejas un pareizi dara . nevis kluse .otkart aizgaju projam no dzivesvietas dev jolantas bernu nolaisanai lidz neobjektivai stadijai . tagad tikai lenam tiek viss pieradijumu veida vakts un likts lego klucitis kopa . ja kautkas nav zinams uz jolantu ir iesaktas vairakas lietvedibas i kriminala veida i citos veidos . saistiba par dzersanu izteicieniem . pirms runat vajag noskaidrot nevis apsaukaties . tasjau mani izmeta uz ielas . bet pakapeniski eju no nulles augsa .jolanta piemirsusi ka gul uz manam mantam nejau uz savam un ir nulles stavokli kas izvairas no atbildibas. starp citu daudzkur samelojas ka muguru pagriezusi bija . jo meliem isas kajas . uz skolu gaju noskaidrot kas manus bernus tur aiztiek un apsauka ka ari uz ielas .man ir savi berni un no malas tapat censos viniem piepalidzet uz kajam nostaties. vispar jolanta apmanija jau krizes centra saka ar vienu vietu domat kad nopirku 3 dzivokli uz nomaksu . sakas visadi mmm izgajieni .pati savarija problemas nejau es .vispar brala majas uzturos ja ne ta ar berniem kartejo reizi nesakas . ta man ir pactaviga dzivesvieta plavinas nopirkcs cits dzivoklis .kura atrasanas vietu neteiksu . savadak vel tur man izdemules visu . ka pie brala demule maju ara un apzog kad vien ienak prata un nak ka uz veikalu iepirkties . sakot ar partika tiek zagta beigas ar mantam kuras katru nedelu zog man un nespeju pirkt visu . visu protams nogadaju uz savu dzivokli kad ir laiks jo stradaju ka parasti
 • juris bernu tevs palasiju siki

  juris bernu tevs palasiju siki

  atbildesu konkreti . iesniegumi ir rakstiti policija gan barintiesa gan soc dienesti ir informeti par bernu mates nolaidibu ub izdaribam . toka taja dzivesvieta notiek visadzs bardaks jau sen zina socialie un barintiesa . tik neko nedara . esmu runajis ar viniem nekadas reakcijas tik noplata rokas .te viena gudriniece pateica ka gaidu savejos bernus . tad es pateiksu vienu tur mani berni abi macas un man visas tiesibas sagaidit savus bernus un nava ko te glupi runat . toka jolanta izliekas ka par berniem rupejas japacel vispariga tema visas nozimes . cilveks kas dev soc pabalsta tura tik bernus . jautajums vai to vajag . toka manus bernus skola izsmej un nirgajas ,varbut paskatisimies jolantas biografiju ar 6 klasu izglitibu un koknese uzvedas ka no meza izmukusi ,pazinam draud un apsaukajas bernus samacijusi rupibam un etikas normu parkapumiem . vienu lietu kopeji pateiksu . skataties savus bernus nevis manus un pectam izsakat savu viedokli visa . ja nezinat tad nerunajat . vispar bernu aprupes atstadinaja tapec ka sastridejos ar policiju jo policija atteicas jolantu meklet . jo no darba atbraucot katru reizi jaredz ka berni gul lupatas un nezin kad tiek baroti . a baroti tika tikai tad kad ierados majas un kartejais skandals . ne vinai tie berni intrese neka tik liekuligi melo uz ura . patiesiba vina visau zina kur uzdzices taisija .es jolantu bridinaju lai dzersanas majas nebutu un pa saubigam kompanijam nevedatu .kota berni klaino un muk no majam .
 • Dghj

  Dghj

  Izsit logus, lai bērniem auksti. Sitot arī kādu var savainot. Tur vajadzētu pasēdēt!
  • juris bernu tevs palasiju siki
   • Bumerangs

    Bumerangs

    Būtu padomājis, cik viens logs maksā! Bērniem būtu nopircis kaut ko!
    Par šo tēvu mēs nodokļu maksātāji, esam samaksājuši 47 000 euro, ko viņš nav samaksājis alimentos! + daži tūkstoši euro soda naudas!
 • Ne

  Ne

  Cik saprotu par bariņtiesu te īsti neiet runa.
  Bet par to, ka tiek sisti logi un nodarīti citi nodarījumi, bet policija neko nespēj izdarīt, jo tēvam nav oficiālu ienākumu.
 • Kristy

  Kristy

  Atceros, šo meiteni ,neilgi strādājam kopā. Ja nekļūdos jau pagājušajā gadā teica, ka ir dažādas problēmas ar šo vīrieti, tamdēļ arī pameta darbu.
  • juris bernu tevs palasiju siki

   juris bernu tevs palasiju siki

   beidz te fantazet . ne tu zini kautko neka tik dzivo minejumos
 • Lili

  Lili

  Mani bērni arī baidās no šī vīrieša, viņš stāv pie skolas un skatās uz visiem ar nenormālu skatienu.
  Kas to zin, vai nenovēro arī citus bērnus
  • juris bernu tevs palasiju siki

   juris bernu tevs palasiju siki

   sarunasim ta . izguli savu galvu ,nevis te dzivo fantazija
   • Lili

    Lili

    Sarunāsim tā, nesēdi pie skolas.un nebiedē manu dēlu un meitu. Tu tur sēdi pie skolas, pīpē un skaties uz visiem bērniem ar lielām acīm.
    Policiju biežāk vajag pie Kokneses skolas
 • Ai

  Ai

  Abi kukū, tēvs alkāns - noziedzinieks, mātei šobrīd vāvere svarīgāka par bērniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!