Apskatē divas reizes izbrāķē piekabi, ko CSDD ir sertificējusi

Armands jau pirms vairākiem gadiem Anglijā iegādājās piekabi darba vajadzībām. Toreiz, lai ar to varētu piedalīties ceļu satiksmē, bija nepieciešams iziet tās sertifikāciju. Tas arī tika izdarīts, un līdz 2019. gadam ar piekabi veiksmīgi veica tehniskās apskates, taču šogad apskates inspektori piekabi pamatīgi izbrāķējuši.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Utvanags

  Utvanags

  Kuldīgā,mērglis ar lielu degunu,ieliek divnieku par to,ka mašīnai vilkšanas āķis ieskrūvēts.Pārējais bij 100% kārtībā.Vienkārši gribrja varens izrādīties.No Liepājas un Ventspils jau dabuja mukt,laikam domā,ka Kuldīgā būs vieglāk čakarēt cilvēkus.Ka neaplaužas.
 • Janis

  Janis

  Tak normativajos aktos rakstiti attalumi un gabariti. Pietiek ar 2 pareizi novietotiem atstarotajiem. Ne vairak ka metru no abiem galiem un starpa ne vairak ka 2m starp katru atstarotaju
 • Andis Bē

  Andis Bē

  Ja nesanāk vienā pilsētā, tad jābrauc uz citu. TA ir tīri subjektīvs pasākums, tieši tāpat kā CSN mūsdienās :D
 • Juko

  Juko

  Rīgā arī piekabes nelaiž, jo redz atstarotāji nepareizi. Bet paši tak tādu piereģistrējuši un atstarotāji visi orģinālie uz piekabes. Lai izietu skati nākas meistarot "uzlabojumus" un likt papildus atstarotājus. Bet uzliekot atstarotājus tur, kur prasa csdd piekabi nevar nolaist uz leju, jo tie nolūztu.
 • Tiesa

  Tiesa

  Kuldīgā ar sanāca domstarpības, stacijas priekšnieks automātiski nostājas inspektora pusē un nemaz neiet paskatīties transportlīdzekli!
 • Gvido Berzins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!