Apsēsties uz poda nav iespējams! Aizkraukles novada domes tualetes zem katras kritikas!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

16 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Roberts ir sašutis, kādas mocības 21. gadsimtā jāpiedzīvo Aizkraukles novada pašvaldības klientiem, ja rodas vēlme nokārtot dabiskās vajadzības. Pats bieži ir domē, un aina ik reizi ir viena un tā pati.

“Pirmais, kas pārsteidz domes tualetes kabīnē, intīmajā brīdī paslēpties no svešām acīm un aiz sevis aizslēgt durvis nav iespējams. Nākamais pārsteigums – nevar apsēsties uz poda, jo tam nav sēdvirsmas vāka.

Pat ja nolemtu sēsties tieši uz poda, tas mūžīgi ir nočurāts un tualetes papīra, ar ko to notīrīt, arī nav. Nemaz nerunājot par iespēju tualetes papīru izmantot nolūkam, kam tas ir paredzēts.

Noskalot podu, iespējams vien, iebāžot roku ar sūnām apaugušā zaļā, glumā ūdens tvertnē. Pēc dabisko vajadzību kārtošanas, cilvēki parasti vēlas nomazgāt rokas. Par to arī var aizmirst! Ziepju un salvešu, ar ko rokas noslaucīt, nav!”

Raidījums Bez Tabu pārliecinās, ka tā ir ne tikai Aizkraukles novada pašvaldības vīriešu labierīcībās, bet arī dāmu istabā.

Klienti, kas izmantojuši tualetes, atzīstas, ka ir nepatīkami pārsteigti par tur piedzīvotajām neērtībām. Pašvaldības pārstāve piekrīt, ka problēma ir.

Taisnojas, kāpēc tā radusies, un sola, ka nebūšanas labierīcībās nevilcinoties tiks novērstas. Mēneša laikā klientu tualetes tiks arī izremontētas. Līdz tam klienti varot izmantot otrajā stāvā esošās labierīcības, kur nepatīkamu pārsteigumu nebūšot.

TOP komentāri

 • ...
  +11 +11 0

  ...

  Tādās vietās vajag slēdzamas tualetes ar atslēgu pie dežuranta. Jo bezmaksas tualetēs bieži iet bomži,nomazgājas un nozog visu ko var.
 • bboy
 • Khm
  +7 +7 0

  Khm

  Domes, ok
  Dzelzceļu staciju tualetes utt., lūdzu, uz priekšu, nākamos sižetus par dzelzceļu staciju tualetēm un arī citām valsts iestāžu un pašvaldību tualetēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl