“Apsargs agresīvā tonī man aizrādīja, – ar sunīti iepirkties nedrīkst!” sašutusi pārtikas lielveikala pircēja

Rīdziniecei Inesei ir neliela auguma draudzīgs, labestīgs klēpja suns. Ar viņu kopā dodas arī iepirkties, un līdz šim nevienam nekādu pretenziju neesot bijis, taču nupat nācies piedzīvot nelāgu starpgadījumu.  Apsargs viņai neļāvis iepirkties ar sunīti.

Atpakaļ uz rakstu

85 komentāri

 • Olga
 • raitis

  raitis

  Nau ko dzīvniekus vadāt pa veikaliem,tāpat spalvas,viņi šķauda
 • E.E.

  E.E.

  Kāpēc suns jānomelno? Ja suns sēž uz somas bērnu sēdeklī kāpēc ne? Man drīzāk jautājums ir- Kādēļ vecāki bērnus ar zābakiem liek ratos nevis sēdeklī, tas sēdeklis taču arī domāts “bērnam”! Ak jā, bērnam taču neērti, un lai viņi nebaurotu pa visu veikalu vecāki ieliek lielajos ratos, iegrūž rokās maizi, sieriņus, konfektes un nemaksā par to. Ahh protams suns taču nerunā, nestaigā uz divām kājām, tāpēc ir zemāks par “cilvēka pakaļdarinājumu”. Es nesaprotu, kāpēc cilvēki nesūdzās, ka bērnu mantas ko grib iegādāties veikalos nepārtraukti ir saplēstas, aplaizītas, izvazātas jau tūkstošiem reižu. Nerunājot par ēdienu kas tiek apgramstīts saspiests un nomesta plauktā. Labāk audzināt bērnus nevis suni aiztiekat, viņš ir gudrāks un inteliģentāks par pusi no “divkājainajiem vārstuļiem”!
 • Дэн

  Дэн

  Нечего в магазины с животными,а еще в тачки садят,в которых люди продукты возят.
 • Anna

  Anna

  Tā stulba, leciga vecene var savu žurku vest uz parku vai mežu-kāpēc jānem uz veikalu. Mums Salacgrīvas Maxima pat pati pārdevēja Iluta ar savu žurku ratos iepērkas-ko var gaidīt no pircējiem.
 • Suņu mīle.

  Suņu mīle.

  Es arī ļoti mīlu dzīvniekus un pašai divi mazi suņuki - buldogi, bet nesaprotu kapēc tie ir jānēsā pa veikalu. Besī tās "dāmītes" ar saviem plušķīšiem.
 • Santa

  Santa

  Uz veikala durvīm skaidri un gaiši ir norādīta zīme,ka ar suņiem veikalā ieiet ir aizliegts.Un nav svarīgi cik liels ir suns.Kas tieši tur nav pircējai skaidrs?!
 • Anna

  Anna

  Esam aizgājuši par tālu visatļautībā....suņus izrādam izstādēs ne lielveikalos...un vēl sūdzamies...ļoti nepatīkami...
 • Aleksandra

  Aleksandra

  un pēc tam nav brīnums, ja jāpērk attārpošanas tabletes visai ģimenei, kura būs lietojusi tos ratus.....
  • Solda

   Solda

   Tici man - tie pudeļbirstes ir daudz labāk attārpoti un medicīniski apkopti kā vidusmēra latvieša ģimene...
 • Linda

  Linda

  Bet ja man vai kadam citam klientam kas ieperkas veikala ir alergija pret dzivnieka spalvu un ja ne taja vieglakaja forma?! Kurs par to nesis atbildibu? Nerunajot jau par berniem kuriem alergijas var but viegla forma vai ari smaga, un iznakumi var but letali? Tad bus vainigs klients kuram alergija? Es uzskatu ka pienakums sunu miliem ir atstat dzivnieku majas nevis staipit pa veikaliem. Tikpat labi man majas ir govs un es vinu ari milu un visur vedisu lidzi, ko tad tauta teiks?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!