Apsaimniekotāja rēķins par ūdens starpību šokē rīdzinieci

Rīdziniece neapmierināta, ka par mistisku ūdens patēriņa starpību katram dzīvokļa īpašniekam jāmaksā 5 eiro mēnesī.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Dzhim

  Dzhim

  1. ēkas kopējais patēriņš ir +/- līdzīgs vairāku gadu garumā.
  2. Ūdens zudumi rēķinos ir nelieli ar + un arī ar - zīmi, kas liecina ka visi nodod citreiz ātrāk citreiz vēlāk, vienreiz precīzāk otreiz mazāk precīzi. Bet gada griezumā vidēji kopējais sakrīt ar individuālo summu.
  3. Sākas vienā mēnesī - 66m3, nākamajā jau -100m3, tad jau -167m3, kas zīmīgi gadiem esošais pašu patēriņš ir aptuveni līdzīgs un nemainīgs. Avārijas nav bijušas, remontdarbi arī nē. Pieņemot, ka ēkas kopējais patēriņš ir pie 250m3, nevar pēkšņi 1/2 mājas izdomāt nenodošu skaitītājus, sākšu zagt ūdeni. Jeb 1/2 mājas izdomā visi lietot ūdeni 2x vairāk.
  4. Janvārī zudumi ir pazuduši un individuāli ir nodots vairāk nekā rāda kopējais skaitītājs.
  RNP uz oficiālu iesniegumu nespēj atbildēt likumā noteiktajā laikā, šobrīd ir pagājuši jau vairāk kā 2 mēneši.
 • Līga

  Līga

  Man tieši tāpat pastāv šī problēma, katru mēnesi veicu pārmaksu.Esmu trīs reizes rakstījusi elektroniski sūdzības, bet maksāju vēl joprojām...
 • Durakiem

  Durakiem

  Namu apsaimniekotāju megavarka sastāv no santīmiņiem par rēķinu izrakstīšanu, jo ūdeni tālāk tirgo par piegādāja cenu. Lai katram sadalītu precīzi, līdz santīmiņam, to viņa makājamo daļu speciāls cilvēks, vai vairāki, sēž dienām un rēķina. To visu paveica ministru kabineta likumiņš, kas ūdens ražotāja problēmas uzgāza apsaimniekotājam, tādejādi noņemot viņu čakaru ar iedzīvotājiem.
 • Durakiem

  Durakiem

  Kāpēc jājauc pirkstiņš ar to otru, kas zemāk karājas? Ūdeni ražo, piegādā , iesmeļ un pienes kantoris vārdā rīgas ūdens, jelgavas ūdens, vitenpiskas ūdens, bet diemžēl līdz mājas lievenim, līdz lielajam skaitītājam. Par to pieprasot tūlītēju samaksu no pārvaldnieka līdz mēneša kādam tur datumam. Savukārt pārvaldniekam ir jādiršās mēnešiem, lai savu jau samaksāto naudu kaut daļēji savāktu atpakļ no iedzīvotājim. Tādēļ neviens netaisās par jūsu mājā iztērēto ūdeni vēl kādam piemaksāt.
 • Zaķis

  Zaķis

  Jums jāraksta vēstuli visiem dzīvokļiem uz namu pārvaldnieka un nav jāmaksā ja visi dzīvokļi kopīgi cīnīsies un iesist pie mājas priekšsēdētāja jums nemst no ja mēs to darījām uz sesku iela
 • Jogita

  Jogita

  Mūsu mājā rodoties ievērojamai starpībai apsaimniekotājs stāstīja ka tas var rasties dažādu iemeslu dēļ,bet es uzreiz apšaubīju teikto,jo starpība bija milzīga. Kur palika 3 milzu peldbaseini ūdens? Un pamatoti-bija nokalpojis savu mājas kopējais skaitītājs un beidzis adekvāti darboties.
  Omītei oie līdzīgas problēmas.izrādījās,ka kaimiņienes dzīvoklī jau mēnesi no griestiem virtuvē tek ūdens,plīsusi caurule zem otrā stāva grīdas,bet tantiņa baidījusies cilvēkiem teikt. Uz vecumu cilvēkam problēmas ar saprašanu.
  Tāpēc es īšti neticu,ka tik milzīga starpība var rasties bez objektīva iemesla.
  Protams,ja mājā ir 100 dzīvokļi un 50 nenodod rādījumus arī var būt tādi maksājumi oar zudumiem.
  Tikai vajag meklēt iemeslu,nevis ticēt,ka skolas.peldbaseins ņem bezmaksas ūdeni no jūsu mājas.
 • Heh
 • Федя

  Федя

  Kas vainīgs ja sarūsējusi un caura "truba", ūdens patērētājs, protams, ne jau Kariņš.
  • MMMM

   MMMM

   un, ja nupat nomainītas trubas, bet vienalga pēkšņais uzrēķins 5 eiro apmērā, cik zināms tas pēkšņi noticis - Ķengaragā, centrā, Pļavniekos..... un ja RNP ir ~ 160000 dzīvokļi apsaimniekošanā. A?
 • Федя

  Федя

  Bardaks apsaimniekošanā un kungu pārticība jākompensē nabaga ūdens patērētājam, tā ir kapitālismā.
 • Rīga sūdens
  • MMMM

   MMMM

   bet kopumā dzīvoklī+mājā+pilsētā =iznāk, ka Rīgā decembrī bija grēku plūdi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!