“Apmales brūk, ietve jūk!” Rīdziniece sašutusi par atjaunoto Avotu ielas ietvju stāvokli

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs

Rīgas centra Avotu ielas tikko atjaunotās ietves jau brūk un jūk, iedzīvotāji sper dusmu ugunis!

Rīdziniekiem nav vienalga, kā izskatās mūsu galvaspilsēta. Arī Lūcijas kundzei, kura pamanījusi, ka jau pagājušajā vasarā Avotu ielā ietvēs sāka veidoties iegruvumi, bet šogad bedres ietvēs vairojas, segums drūp, bet nekas netiekot darīts, lai to novērstu.

Rīdziniecei Lūcijai sirds sāp, redzot, ka pašā Rīgas centrā – Avotu ielā – tiek sagrauts jaunais ietves bruģis.

Lūcija
rīdziniece

Gribu informēt un vērst jūsu uzmanību Avotu ielai un tās ietvju bēdīgajam stāvoklim. Ietvju apmales visas ielas garumā ir kritiskā stāvoklī. Es domāju, tas veidojas, “pateicoties” ceļu uzturētājiem, kuri ar savu lielo mašīnu, tīrot ceļa braucamo daļu, nenovērtē distanci starp ietves bortu un ceļa braucamo daļu un salauž ietvi un tās apmales! Vēlos, lai šo skaisto ielu, kamēr vēl ir iespējams, saglābj un saremontē. Neviens to nedara! Ietves drūp!

Rīgas domes pārstāvis atzīst, – te darbs pašvaldībai. Informēs ielu uzturētāju, lai tiek veikti remontdarbi. Aicina iedzīvotājus būt modriem un ziņot domei, ja mana ietvju bojājumu, tad reaģēšot nekavējoties un bojājumus ātri vien salabošot. Savukārt, ja pamana, ka kāds novietojis automašīnu uz ietves, neatļautā vietā, aicina ziņot pašvaldības policijai.

1 komentārs