“Aploksne kā no prezidenta, bet tas ir “fufelis”!” “Grand Prix” izlozes rīkotāji nebeidz vilināt seniorus

“Bez Tabu” redakcija saņēmusi jau kārtējo sūdzību par uzņēmumu “RD Baltic”, kas gados vecākiem cilvēkiem piedāvā piedalīties “Grand Prix” izlozē ar iespaidīgām balvām. Lai palielinātu izredzes laimēt, cilvēkiem piedāvā iegādāties dažnedažādas preces. Ne vien senioru tuvinieki, bet arī patērētāju tiesību aizstāvji uzņēmuma mārketinga stratēģiju sauc par agresīvu. Kādas sirmgalves radinieks ir neizpratnē, kā uzņēmums uzzinājis datus par viņa tuvinieci, lai adresētu reklāmas materiālus tieši viņai.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Antonija

  Antonija

  Es sūtīju atteikumu uz e-pastu, jo vēstules adresāts norādītajā adresē nedzīvo jau 5 gadus, bet vēstules joprojām pienāk. Aploksnē ir 9 lapas un visas jāizskata, jo uz daudzām ir vārds, uzvārds un adrese. Mēģināšu nosūtīt atteikuma iesniegumu aploksnē "Atbilde apmaksāta", varbūt tad vairs nesūtīs. Šādām atbildēm gan ir paredzēta aploksne uz kuras jālīmē marka.
 • Opaa

  Opaa

  A norādītais tālruņa numurs 67061777 ir izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas.
 • Zane

  Zane

  Neviens ar varu neliek neko pirkt vai piedalīties.Vienkārši ignorējiet šos sūtījumus un labākajā gadījumā izmantojiet iekuram.Ja firma vēlas tērēt savus līdzekļus bezjēdzīgi sūtot personalizētas aploksnes ar makulatūru-tā ir viņu izvēle.Te nebūtu jāsarežģī atteikšanās procedūra,cilvēks piezvana vai uzraksta e-pastu un atsakās-kādas problēmas?Izņemiet klienta datus no sistēmas un viss.Bet tak-nē!Vajag turpināt bezjēdzīgi tērēt kompānijas līdzekļus.
 • ZeroCool

  ZeroCool

  Nedaudz pārspīlēts te kaut kas ir. Parasta loterija. Pirkt to produktu (cik esmu saskāries, parasti, kāda kvalitatīva, izglītojoša rakstura grāmata) neviens nespiež, t.i., piedalīties loterijā var arī nepērkot grāmatu, ja nopērk, tad piedalās izlozē par papildus balvu. Īsāk sakot, tiem senioriem piedāvā iespēju laimēt, cik atceros, €10 000, vienkārši nosūtot konvertu ar apliecinājumu atpakaļ uz GP. Kādam atkal nepatīk! Cilvēki ir dīvaini, maigi izsakoties.
 • Saulstariņš

  Saulstariņš

  Šī firma pieprasa atsaukumam elektronisko parakstu. Esmu sūtījusi pieprasījumu izbeigt uzbāšanos ar piedāvājumiem. Nekādas reakcijas! Sūtījumi turpina pienākt un es tiem atradu lietderīgu pielietojumu: iekuru kamīnu.Tie papīri labi deg!
 • ....

  ....

  Radiniece mirusi jau 2,5 gadus, bet joprojām nāk šīs vēstules uz viņas vārda.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!